کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بهترین رنگ شیرآلات برای خرید کدام است؟

286 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 19 مرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای یک انتخاب هوشمندانه احتمالا بهتر است نخست با رنگ شیرآلات گوناگون و آبکاری آنها آشنا شوید. پرکاربرد ترین رنگ شیرآلات، کروم است که به علت پتانسیل بالا برای هماهنگ شدن با مدل های گوناگون، قیمت کم تری داشته و پاک کردن به آسانی انجام می شود.اگر قصد خرید شیرآلات دارید می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی شیرآلات به راحتی قیمت شیرالات و انواع مدل مانند : شیرآلات قهرمان ، شیرآلات ماهان ، شیر آشپزخانه راسان ، شیرآلات شودر و... را مشاهده کنید.

شیرآلات رنگ کروم مات

سابقا از شیرآلات کروم یا مسی رنگ استفاده بیشتری می شد. ولی با توسعه یافتن صنعت به ویژه در عرصه تولید روکش های رنگی متنوع هم اکنون شیرآلات گوناگون رنگی در بازار وجود دارد. شیرآلات سیاه، طلایی، سفید و حتی رنگ های فانتزی دست خریداران را باز گذاشته است. در گزینش رنگ شیرآلات نبایستی فقط به تمایل و سلیقه خود دقت داشته باشید. موارد گوناگونی می توانند سوال بهترین رنگ شیرآلات برای خرید کدام است را پاسخ دهند.از سوی دیگر دوام آنها در مقابل جریان آب نیز  چشمگیر است ولی در برابر مواد شوینده حساس هستند. برای آن که بدانید بهترین رنگ شیرآلات برای خرید کدام است باید به آبکاری آن توجه ویژه ای داشته باشید.

  • آبکاری فورتیک شیرآلات: در این شیوه آبکاری، شیرآلات سه دفعه در کوره حرارت می بینند. ثبات رنگ در این شیوه به درجه استاندارد و یکسان کوره مرتبط است. این سبک آبکاری معمولا برای ساخت شیرآلات کروم به کار برده می شود.
  • آبکاری PVD شیرآلات: به شیوه PVD، آبکاری تحت خلاء و یا تیتانیوم نیز می گویند. در عبارت دیگر شیرآلات در مکانی نزدیک به خلا کامل گذاشته شده و رنگ به علت تبخیر شدن در این مکان روی سطح شیرآلات ته نشین می شود. این شیوه مقاومت رنگ بیشتری در مقایسه با روش فورتیک دارد.
  • رنگ پودری الکترواستاتیک شیرآلات: این نوع کاور از سبک غیر فلزی است و به همین علت در رنگ های گوناگونی یعنی حتی قرمز، صورتی و غیره نیز یافت می شوند. در هر دو پوشش مات و براق امکان تولید آن ها وجود دارد. جای لک آب و آلودگی انگشت را مشخص نمی کنند. ولی قیمت بالاتری در مقایسه با آبکاری های دیگر دارند.

اسپری رنگ شیرآلات

بعضی اوقات استفاده از مواد شوینده موجب می شود تا رنگ شیرآلات از بین رفته و ظاهرش جذاب نباشد و این سوال به ذهن خطور کند بهترین رنگ شیرآلات برای خرید کدام است؟ اما از اسپری های به خصوصی برای برگشته شدن رنگ به کار می برند. هر یک از اسپری ها خصوصیات مخصوصی دارد که در قالب قطر، ارتفاع، حجم، وزن، نوع رنگ و کاربرد دسته بندی می شود. موارد استفاده این اسپری ها عبارت است از: هنر، تزئینات و صنعت. می توان این رنگ را روی سطوح چوبی، فلزی، شیشه و پلاستیک های گوناگون  اعمال نمود.

شیرآلات رنگ کروم مات

رنگ مخصوص شیر آلات

رنگ آمیزی شیرآلات در این کارگاه به صورت کاملا حرفه ای در حال انجام میباشد.رنگهای سفید و مشکی بیشترین مصرف را دارا میاشد و جزو رنگهای پردرخواستمیباشد. دررنگ آمیزی شیرآلات زیرسازی و عاری کردن برنج از چربی از مهمترین عوامل در زمینه رنگ آمیزی میباشد.شیرهای دارای آبکاری نیز قابلیت رنگ کردن را نیز دارد،درصورتیکه آبکاری خوبی انجام شده باشد و توانایی تحمل درجه حرارت بالا را دارا باشد میتوان روی آنها عمل رنگ آمیزی را انجام داد.اگر قصد خرید شیرآلات دارید می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی شیرآلات به راحتی قیمت شیرآلات و انواع مدل مانند : شیرآلات قهرمان ، شیرآلات ماهان ، شیرآلات کلار ، شیرآلات شایان ، شیرآلات اخوان ، انواع ست شیرآلات و... را مشاهده کنید.

ترمیم آبکاری شیر آلات

تغییر رنگ شیرآلات باعث می شود به دو سوال بیندیشیم نخست آن که بهترین رنگ شیرآلات برای خرید کدام است و دیگر ترمیم آبکاری به صرفه است یا خرید آن؟ امکان پیدایش خط و خش پس از سال ها استفاده از شیرآلات گریز ناپذیر است. برخی فکر می کنند ترمیم آبکاری امری مقرون به صرفه است اما به هیچ عنوان به این شکل نیست، زیرا اگر آبکاری شیرآلات با کمک متخصصان انجام شود و در کوره های مخصوص قرار بگیرد طبیعتا قیمت آن افزایش خواهد یافت.

اسپری رنگ شیرآلات

قیمت آبکاری شیرآلات

در مجموع شیرآلات بعد از سپری شدن چند سال، امکان دارد خط و خش ببینند و یا رنگ آن ها از بین برود هم چنین به علت ضربه کمی صدمه ببینند؛ در این اوقات اغلب تصمیم می گیرند تا شیرآلاتشان را با آبکاری ترمیم کرده و یا این که آن ها را تعویض کنند. به همین دلیل از خود می پرسند بهترین رنگ شیرآلات برای خرید کدام است.

شیرآلات به علت قرارگیری در معرض رسوبات گوناگون آب و رطوبت و همین طور کاربرد مکرر نمای اولیه خود را از دست می‌دهند، به گونه ای که دیگر قابلیت کاربرد نداشته و احتیاج به جایگزین کردن آن ها است، ولی آبکاری شیرآلات این زمینه را فراهم می کند تا بتوان در مدت زمان کمی و به آسانی شیرآلات قدیمی خود را در رنگ های گوناگون آبکاری کرده و به آن ها نمایی نو و جذاب بخشید.

جمع بندی

بهترین رنگ شیرآلات برای خرید کدام است همراه جزء سوالات مهمی است که خریداران از خود می پرسند. بنابراین سوال بهترین رنگ شیرآلات برای خرید کدام است؟ اهمیت زیادی دارد که می تواند شما را به سمت خرید بهترین شیرآلات سوق دهد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب