کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بهترین دستگاه لیزر

278 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 04 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

البته این سوال که بهترین دستگاه لیزر کدام است از اساس سوال زیاد درستی نیست زیرا دستگاه های مختلف دارای مزایا و معایب مختلفی هستند و افراد باید با توجه به ویژگی های پوست خودشان دستگاه لیزر را انتخاب کنند. ما در این مقاله به بررسی دستگاهای مختلف و مزایا و معایب آنان می پردازیم. شما می توانید بعد از خواندن این مقاله به سوال بهترین دستگاه لیزر برای پوست من کدام است پاسخ دهید.

دستگاه لیزر الکساندرایت

هم اکنون این دسنتگاه یکی از معروف ترین و کار آمد ترین دستگاه های لیزر دنیا است. یکی از مزیت های مهم این دستگاه ویژگی تنظیم طول موج است. هر طول موج مناسب پوست های مختلف با ویژگی های مختلف است. معمولا این دستگاه با انواع پوست ها و موها سازگار است. همچنین این دستگاه دارای مزیت مهم دیگری نیز هست. این دستگاه دارای سیستم قوی کننده قوی نیز هست که از هرگونه سوختگی پوست جلوگیری می کند. دستگاه لیزر الکساندرایت معمولا بر روی پوست های  روشن و موهای نازک تاثیرات زیادی دارد. بهترین دستگاه لیزر برای افرادی با پوست روشن و نازک دستگاه لیزر الکساندرایت است.

ویژگی مهم دیگری که این دستگاه داراست سرعت زیاد آن است به طوری که ناحیه وسیعی از بدن را در زمان کمی لیزر می کند. همچنین این دستگاه از قدیمی ترین دستگاه ها است و حدود بیست سال است که نتایج خوبی را به استفاده کنندگان خود بخشیده است. البته این دستگاه دارای معایبی نیز هست. این دستگاه به علت طول موج بالایی که دارد باعث افزایش جذب ملانین می شود که ممکن است باعث سوختگی و تغییر رنگ پوست شود. به همین دلیل است که این دستگاه بیشتر برای پوست های روشن کاربردی است.

دستگاه مبتنی بر لیزر دیود

دستگاه مبتنی بر لیزر دیود

یکی دیگر از دستگاه های لیزر کار آمد و موجود در بازار دستگاه لیزر دیود است. این دستگاه دارای طول موج هشتصد نانو متر است.طول موج  این دستگاه به نسبت دستگاه الکساندریت کمتر جذب پوست می شود و به همین علت خطراتی مانند سوختگی و تغییر رنگ پوست را کم تر میکند. اما این دستگاه به نسبت دستگاه الکساندریت دارای عمق بیشتری است که باعث می شود تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد اما این ویژگی باعث می شود استفاده از این دستگاه کمی دردناک تر باشد. اگر شما فردی هستید که آستانه درد پایینی دارید ممکن است استفاده از این دستگاه کمی برای شما سخت باشد. این دستگاه برای پوست های سبزه که دارای موهای تیره هستند دستگاه بسیار مناسبی است و میتوان از آن به عنوان بهترین دستگاه لیزر برای پوست های تیره نام برد. دستگاه لیزر دیود دارای مدلی به نام دستگاه وکتوز است که دارای مزایای زیادی است. این مدل از دستگاه دیود بهترین دستگاه لیزر از این نوع است. این مدل همچون دستگاه الکساندرایت دارای سیستم خنک کننده است که از سوختگی پوست جلوگیری میکند و همچنین از سرعت بالایی برخوردار است و باعث میشود مدت زمان جلسه لیزر بسیار کم تر شود.

دستگاه مبتنی بر تکنولوژی ND:YAG

این نوع دستگاه مناسب ترین و بهترین دستگاه لیزر برای کسانی است که پوست تیره دارند. این دستگاه به نسبت دستگاه الکساندرایت و دستگاه دیود خطرات کمتری برای افراد دارای پوست تیره دارد. طول موج این دستگاه دارای اشعه مادون قرمز بیشتری است که باعث میشود ملاتونین پوست نادیده گرفته شود و تیرگی پوست مشکلی ایجاد نکند. این دستگاه لیزر فقط مختص به از بین بردن موهای زائد نیست و بهترین دستگاه لیزر برای از بین بردن خالکوبی و تتو نیز هست. در استفاده از این دستگاه در ابتدا لوسیونی به پوست مالیده میشود که این لوسیون جذب فولیکول های مو میشود و باعث میشود اشعه دستگاه لیزر به پوست بهتر نفوذ کند. یکی از بهترین مدل های این نوع از دستگاه لیزر، دستگاهی به نام دکا است. این دستگاه به دو فناوری الکساندرایت و ND:YAG مجهز است که دکتر با صلاحدید خود میتواند از هر کدام از این دو دستگاه استفاده کند. این مدل از دستگاه دارای تکنولوژی منحصر به فردی است که انرژی پرتو ها را کاهش داده و جذب آن ها را بیشتر میکند. این ویژگی باعث میشود آسیب های کمتری به پوست برسد.

دستگاه مبتنی بر تکنولوژی ND:YAG

جمع بندی

برای پاسخ به این پرسش که بهترین دستگاه لیزر کدام است نمی توان نسخه کلی پیچید. شما با خواندن این مقاله متوجه شدید که هر کدام از دستگاه های لیزر دارای ویژگی های مختلفی هستند که این ویژگی های متفادت باعث می شود هر دستگاه مناسب یک پوست خاص باشد. به همین دلیل هر فرد باید از دستگاه متناسب با پوست خود برای لیزر موهای زائدش استفاده کنند تا بهترین نتیجه را بگیرد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب