کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بلژین مالینویز

686 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 01 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بلژین مالینویز یک سگ بسیار باهوش و البته با اعتماد به نفس بالا می باشد، که شما در قد و وزن متفاوت نوع ماده و نر آن می توانید مدل های گوناگونی را مشاهده کنید. چنان چه شما به نگهداری این سگ تمایل داشته باشید می توانید عمر مفید آن را بین ۱۴ تا ۱۶ سال به راحتی در نظر بگیرید که البته با نگهداری درست و توجه به تغذیه این امر شدنی می باشد. خاطر نشان می کنم که جذابیت خاص مالینویز به خاطر رنگ چشم های خاص و قهوه‌ای رنگ و البته بدون هیچ گونه برآمدگی این سگ می باشد که شما نمی توانید حس کنجکاوی و جنب و جوش بسیار بالای مالینویز را در آن نادیده بگیرید. تمامی لوازم و غذای مورد نیاز این نژاد در فروشگاه پت شاپ حضوری  و پت شاپ آنلاین موجود است و به راحتی می توانید لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید.

بلژین مالینویز

چرا که بلژین مالینویز جزو سگ های بسیار فعال و البته چابک می باشد. که نخواهد توانست تحمل یک ساعت بدون حرکت بودن را داشته باشد. البته قدرت طلبی بالای این سگ باعث شده است که همیشه با اعتماد به نفس و شجاعت کامل به فعالیت‌های خاص خود بپردازد و شما بهتر است، برای رژیم غذایی و حرکات خاص ورزشی این سگ برنامه ای خاص را ترتیب دهید.

مشخصات ظاهری سگ مالینویز

در مورد ویژگی های ظاهری بلژین مالینویز در ابتدا به کوتاه بودن موهای بدن این سگ و همچنین لطافت بیش از حد آن توجه کنید، که با رنگ قهوه ای توانسته هیبتی فوق العاده را به این نژاد محبوب سگ هدیه دهد. گوش های برجسته و افراشته که شما می توانید رنگ صورتی بسیار خاصی را درون آن مشاهده کنید، باعث شده است که در کنار چشم های بدون برآمده قهوه ای رنگ خود بتواند، جذابیت ویژه‌ای را در بین انواع سگ ها برای خود به وجود آورد. اندام متناسب این سگ به هیچ عنوان زاویه دار نمی باشد و البته نوع دندان ها که دقیقا برای روی یکدیگر قرار گرفته، توانسته به محکم بودن جنس دندان اشاره واضحی داشته باشد.

مشخصات ظاهری سگ مالینویز

غذای سگ مالینویز

شما برای آشنایی با تغذیه و نوع غذای این سگ می توانید از غذاهای خشک که حاوی پروتئین، خاکستر، سدیم، کلسیم، فسفر، روغن چربی و خام می باشد استفاده کنید. که البته در هنگام تهیه غذا بهتر است به تاریخ تولید و انقضای بسته بندی نیز توجه داشته باشید، تا باعث صدمه و آسیب به سلامت گوارشی بلژین مالینویز نشوید و یکی از نکات بسیار مهم در مورد نگهداری از این سگ بدون شک توجه به نوع تغذیه می باشد؛ چرا که این سگ ها از جمله سگ هایی هستند که با خوردن بی رویه انواع مواد غذایی به راحتی می‌توانند اضافه وزن ناخواسته پیدا کنند و به همین خاطر، بهتر است با یک رژیم غذایی متناسب همیشه وزن آن ها را را در یک تعادل و تناسب ویژه با برنامه غذایی صحیح و خاص حفظ کنید؛ چرا که وزن بالای سگ شدیدا بر عملکرد سلامتی او تاثیر می گذارد.

 

غذای سگ مالینویز

بلژین مالینویز مشکی

اگر به دنبال خرید و نگهداری یک سگ جذاب و اجتماعی می باشید ما به شما سگ بلژین مالینویز مشکی را پیشنهاد می کنیم؛ چرا که از همان ابتدای تولد اگر به پرورش و نگهداری آن بپردازید صددرصد با خانواده شما آشنا خواهد شد و همیشه هم مانند یک محافظ با صلابت و شجاع به محافظت از شما خواهد پرداخت. اما توجه داشته باشید که این مدل پر طرفدار بلژین مالینویز از جمله نژادهایی است، که بسیار برای حضور در جمع های خانوادگی از خود رغبت و تمایل نشان می دهد و شما می توانید این سگ مهربان را به راحتی به عنوان یک عضو جدید در خانواده خود بشناسید.

بلژین مالینویز مشکی

البته کودکان شما به راحتی با انواع بازی و سرگرمی خواهند توانست ساعت زیادی را با این سگ دوست داشتنی سپری کنند. اما شما نمی توانید از بلژین مالینویز مشکی به عنوان یک سگ آپارتمانی استفاده کنید؛ چرا که عمدتا سگ های آپارتمانی سگ های آرام و کم انرژی هستند، که در مورد بلژین مالینویز این قضیه صدق نمی‌کند و یکی از نکات مهم برای نگهداری این سگ بدون شک توجه به نوع نژاد بلژیکی او است، که به عنوان سگ گله نیز از آن ها یاد می شود و به خاطر استخوان بندی خاص و ظریفی که دارد با محبوبیت بالایی نیز رو به رو است. شما می توانید از بلژین مالینویز به عنوان یک سگ نگهبان عالی نیز استفاده کنید؛ چرا که نوع ترکیب دندان و فک خاص این سگ به راحتی ظاهر و ساختار بدنی او را به یک سگ نگهبان تبدیل کرده است. برای خرید لوازم حیوانات خانگی خود می توانید از فروشگاه پت شاپ حضوری یا پت شاپ آنلاین لوازم مورد نیاز را تهیه کنید این فروشگاه ها تمامی لوازم مورد نیاز حیوانات مانند: غذای خشک گربه و سگ ، تشویقی گربه ، اسباب بازی سگ و خیلی از لوازم دیگر را در محصولات خود موجود دارند.

پرورش و نگهداری سگ

جمع بندی

پرورش سگ و نگهداری از آن می تواند در روحیه افراد تاثیر بسیار خوبی ایجاد کند. به همین خاطر شما بهتر است سگ های خانگی خاصی را برای نگهداری استفاده کنید و با توجه تیپ شخصیتی خود به خرید سگ اقدام کنید که در این بین، سگ های بلژین مالینویز برای آن دسته از افرادی که به دنبال سگ های پر جنب و جوش، فعال و البته باهوش هستند می‌تواند پیشنهاد مناسبی باشد. شما در هنگام نگهداری از انواع سگ توجه به نظافت و بهداشت شخصی سگ می باشد؛ چرا که در صورت بی توجهی ممکن است دندان و گوش های سگ دچار انواع میکروب و باکتری شود که زمینه ساز عفونت و بیماری های خاصی می گردد. شما با برس هفتگی می توانید به راحتی از ریزش موی شدید این سگ جلوگیری به عمل آورید. البته کوتاه کردن ناخن را نیز نباید فراموش کنید؛ چرا که در آراستگی ظاهر سگ تاثیر بسیار بالایی می گذارد. شما با توجه به رنگ های خاص نژاد های مختلف بلژین مالینویز می‌توانید در رنگ های قهوه ای، قهوه ای  تیره مایل به قرمز و قهوه ای روشن انواع مختلف آن را خریداری کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب