کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بلفاروپلاستی بدون جراحی

262 بازدید
درج شده در روز ﺳﻪشنبه, 19 مرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چنان چه جزو کسانی هستید که گرفتار افتادگی پلک هستید و از سوی دیگر قابلیت انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی را ندارید به شما پیشنهاد می کنم تا پایان این نوشتار ما را همراهی فرمایید تا شما را با بلفاروپلاستی بدون جراحی آشنا سازیم. تمام خدمات زیبایی از جمله افتادگی پلک بالا و پفی زیر چشم در بهترین کلینیک های پوست و مو به وسیله متبحرترین پزشکان با به کار بردن توسعه یافته ترین تکنیک های روز دنیا به صورت تهاجمی و غیر تهاجمی عرضه می شود. در بلفاروپلاستی بدون جراحی هیچ گونه بیهوشی اتفاق نمی افتاد و تنها با وسایل به خصوصی این عمل به پایان می رسد.برای استفاده از خدمات کلینیک زیبایی می توانید از طریق کلینیک پوست و زیبایی انواع خدمات پوست و زیبایی مانند: مزوتراپی ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، لیز مو ، کاشت مو ، زاویه سازی صورت ، افتادگی پلک و ...را دریافت کنید . و به صورت اینترنتی نوبت مرکز زیبایی مد نظر خود را رزرو نمایید.

جراحی پلک بدون بیهوشی

عمل بلفاروپلاستی (blepharoplasty) یا جراحی زیبایی پلک: بعد از جراحی بینی، یكی از رایج ‏ترین عمل‏های زیبایی در ایران محسوب می‌شود. ممکن است پلکهای بالایی و گاهی اوقات پلکهای پایینی چشم شما، به عنوان بخشی از روند پیری ، و یا بصورت ارثی، افتادگی پیدا کرده و یا ضعیف و شل شده باشند. همچنین ممکن است ابروهای شما به عنوان بخشی از همان فرآیند، آویزان شده یا افتادگی داشته باشند. این فرآیند را افتادگی پلک می نامند.

شما با عمل جراحی بلفاروپلاستی، طی مدت زمانی بین 1 تا 3 ساعت، می‌توانید حالت خسته و افتاده ی چشمها و افتادگی پلکهای خود را درمان کرده و چشمانی جذاب، شاداب و جوان داشته باشید. در این عمل، افتادگی پلک های بالا ، و همچنین پف زیر چشم کاملا اصلاح میشوند.

 

 

اغلب اوقات جراحی بلفاروپلاستی را یک عمل زیبایی میدانند؛ اما خوبست بدانید در حیطه ی درمانی هم، بلفاروپلاستی می‌تواند میدان دید اشخاصی که افتادگی پلک، باعث کم شدن میدان دیدشان شده را، با رفع افتادگی‌های شدید پلک بهبود بخشد. می توان پلک های بالا را در جلسه ای جدا، و پلک های پایین را در یک جلسه ی دیگر جراحی نمود؛ اما ترجیح اغلب افراد اینست که پف پلکهای فوقانی و پایین بصورت همزمان در یک جلسه عمل مي شوند.

هزینه جراحی پف بالای چشم

هزینه جراحی بلفاروپلاستی برای هر شخص متفاوت است با بالارفتن سن امکان دارد این مشکل برای بعضی از افراد اتفاق بیفتد. با کمک بلفاروپلاستی می توان پوست و چربی های اضافی را از بین برد و زیبایی را به  اشخاصی که گرفتار افتادگی و پف کردگی غیرنرمال در قسمت پلک خود هستند، برگرداند.

بلفاروپلاستی پلک پایین

عمل جراحی پلک پایین، عبارتی عمیق است که می توان آن را برای وصف لیفت پلک های پایین به کار برده می شود. هدف از بلفاروپلاستی پلک های پایین، جوانسازی و طراوت پلک پایین است و می توان کیسه های پلک پایین را نیز برداشت، صاف کردن یا برداشتن پوست اضافی پلک زیرین، انباشتن مجرای توخالی منفذ اشک در زیر چشم، تصحیح زاویه های پلک یا تلفیقی از این موارد باشد. از آن جا که پروسه آناتومی و پیری در تمام افراد مختلف است، بلفاروپلاستی بایستی برای هر بیمار به صورت جداگانه مشخص شود.

برداشتن چربی پلک بدون جراحی

با این شیوه می توان چشم های خسته، پلک های تیره، سست شده و افتاده را به چشمانی زیبا، باطراوت و جوان کرد. سوای بر این، می توان از بلفاروپلاستی برای درمان نیز استفاده کرد و می توان میدان دید را با از بین بردن افتادگی های شدید پلک برطرف کرد. بلفاروپلاستی بدون جراحی، روشی نوین و پیشرفته اروپا است که در آن تیغ یا لیزر برای بریدن به کار برده نمی شود در حقیقت شکافی داده نمی شود بلکه به شکل سرپایی از ابزاری به نام پلاسما برای تجمیع مستقیم پلک، با کرم بی حسی و بدون احتیاج به بیهوشی عمومی کمک گرفته می شود. در این شیوه، لایه سطحی پوست اضافی از جامد به گاز مبدل گشته و باعث تجمیع لایه های تحتانی پوست می شود.برای استفاده از خدمات زیبایی می توانید از طریق كلينيك زيبايي انواع خدمات پوست و زیبایی مانند: مزوتراپی ، تزریق ژل لب ، تزریق بوتاکس ، لیز مو ، کاشت مو ، جوانسازی پوست ، افتادگی پلک و ...را دریافت کنید . و به صورت اینترنتی نوبت کلینیک جراحی زیبایی مد نظر خود را رزرو نمایید.

جراحی پلک بدون بیهوشی

هزینه بلفاروپلاستی با لیزر

بلفاروپلاستی بدون جراحی یکی از موثرترین عمل های زیبایی و جوان سازی صورت به شمار می آید. این عمل که با به منظور معالجه افتادگی پلک انجام می شود، البته با جراحی نیز قابل انجام شدن است. هر کدام از این شیوه ها مزیت ها و عیب های به خصوصی دارند و فرد درخواست کننده، با توجه به شرایط خود و تجویز پزشک می تواند یکی از آن ها را برگزیده و پس از پایان کار از چهر جدید و جذابش لذت ببرد. بلفاروپلاستی با لیزر، شیوه ای غیرتهاجمی است که افراد انتخاب شده جهت معالجه افتادگی پلک با لیزر می توانند به کمک امواج لیزری پخش شده از ابزار، از پوست اضافی و چربی های مملو شده در پلک خود رهایی یابند. بنابراین می‌توان بدون کم ترین برش و بخیه‌ به برآیند دلخواه تان دست پیدا کنید.

جمع بندی

بلفاروپلاستی بدون جراحی یک شیوه نوین جراحی است که هم به صورت تهاجمی و غیر تهاجمی استفاده می شود. اغلب افراد روش غیرتهاجمی را می پسندند زیرا خطر کمتری در برداشته و تمام افراد با هر شرایط جسمی قادر به انجام دادن آن هستند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب