کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بروشور

484 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 03 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

طراحی بروشور

طراحی در هر حوزه و موضوعی که باشد نیازمند خلاقیت و هنر است. شما در هر فیلد یا رشته ای که فعالیت می کنید برای طراحی آیتم ها و محتوا های مربوط به آن بایستی دانش و خلاقیت خود را باهم همراه ساخته و تلاش کنید تا چیزی نوین به وجود بیاورید. طراحی بروشور ها نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. مهم است که شما بتوانید در خصوص این کار اطلاعات بسیاری داشته باشید و نمونه های مشابه زیادی را مشاهده کنید و سپس تلاش کنید تا اثری جدید و منحصر به فرد طراحی کنید. در خصوص کاتالوگ ها مهم است که مخاطب خود را شناسایی کنید و بتوانید محتوای خود و طراحی خود را کاملا با توجه به سطح درک آن ها و سلیقه نسبی آن ها، انجام داده و پیش ببرید.

بروشور چیست

به زبان ساده بروشور ها شیوه ای از انتقال محتوا هستند. محتوای منتشر یافته توسط آن ها اغلب بر پایه آموزش و معرفی است. این شکل از انتقال محتوا به شکل کاغذی و فیزیکی است و بایستی کاغذ به واسطه تا خوردن چندین وجه پیدا کند. در کاتالوگ ها از ترکیب هم زمان تصاویر و نوشته ها برای انتقال محتوا استفاده می شود و این محتوا می تواند حتی جنبه تبلیغاتی نیز داشته باشد. این شکل از انتقال محتوا قدمت دار است و امروزه با توجه به ابزار های طراحی گرافیکی و پیشرفت صنایع چاپ دچار دگرگونی ها و بهبود جلوه های ظاهری شده است.

طراحی بروشور

چاپ بروشور

در هنگام چاپ کاتالوگ تبلیغاتی انتخاب کاغذ مناسب و رنگ زمینه مناسب دو نکته بسیار حائز اهمیت است. استفاده از کاغذ های روغنی با رنگ هایی توجه را به سمت خود جلب کند از انتخاب های توصیه شده هستند. شما باید مرز بندی های اعمال نوشته ها را به خوبی در حین چاپ مورد توجه قرار دهید چرا که در نهایت می توانند برش ها و حالت چند وجهی بروشور شما را بسازند. از آن جایی که کاتالوگ ها زیاد دست به دست می شوند بسیار مهم است که کیفیت جوهر به کار رفته و کیفیت اجرای آن بالا باشد تا بدین ترتیب ماندگاری نوشته ها بالا برود.

طراحی بروشور آنلاین

در صورتی که می خواهید کاتالوگ تهیه کنید اما خودتان نمی خواهید طراحی آن را بر عهده بگیرید می توانید از کمک طراحان بروشور استفاده کنید شما حتی می توانید به شکل آنلاین با آن ها ارتباط برقرار کنید و کار کنید. به یاد داشته باشید شما باید تمامی محتوای مدنظر خود را دقیقا به طراح مورد نظرتان انتقال بدهید و از سوی دیگر باید او را در جریان جزئیات امر مانند بودجه خود، مخاطبانتان، محلی که قرار است کاتالوگ از آن استفاده شود و مواردی این چنینی بگذارید. طراحان با توجه به این اطلاعات و طرحی که آماده می کنند به شما خواهند گفت که چه نوع کاغذ هایی مناسب هستند و یا بایستی از چه رنگ ها و جوهر هایی در طی فرایند چاپ استفاده شود.

نمونه بروشور

برای اینکه بتوانید یک کاتالوگ خوب را طراحی کنید و یا در خصوص آن ایده پردازی کنید باید ابتدا عکس بروشور های مشابه را که در زمینه مدنظر شما طراحی شده اند ببینید و با اصول کار آشنا شوید و سپس سعی کنید چیزی کاملا متفاوت خلق کنید. هنگامی که می خواهید عکس های روی کاتالوگ را انتخاب کنید و یا منابع خود را تعیین کنید به یاد داشته باشید بهتر است به جای رفتن به سراغ محتوا های دم دستی موجود در اینترنت به سراغ عکس ها و اطلاعاتی بروید که اولا جدید و نوین هستند و دوما کمتر شنیده و یا دیده شده اند. شما باید به روز ترین و بهترین اطلاعات را از طریق کاتالوگ های خود نشر دهید بدین واسطه است که می توانید توجه مخاطبان را به خود جلب کنید و توسط آن ها مورد اطمینان و استقبال قرار بگیرید.

بروشور چیست

بهره گیری از خدمات چاپ و تبلیغات این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی و با سرعت بالاتر کسب و کار خود را به مردم معرفی کنید. خدمات چاپ و تبلیغات عبارتند از : چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ، چاپ کاتالوگ تبلیغاتی ، تراکت تبلیغاتی ، بروشور تبلیغاتی ، سررسید تبلیغاتی و...

جمع بندی

بروشور ها نمونه ای از شیوه های انتقال محتوا به شکل کاغذی برای موضوعات حول محور آموزش و معرفی و اطلاع رسانی هستند. مهم است که در حین طراحی کاتالوگ ها از افراد خبره کمک گرفته شود و تمامی اصول مخاطب شناسی و ایجاد اطمینان و جلب توجه مدنظر قرار گرفته شود. فرایند های چاپ این محصول و موادی که از آن استفاده می شود باید کاملا اصولی و با کیفیت پیش بروند چرا که کاتالوگ ها بیشتر در معرض آسیب و فرسودگی هستند. این محتوا در اصل به واسطه چندین تا، وجوه مختلفی به خود خواهد گرفت. مهم است که پیش ازهمه چیز با سایر کاتالوگ های تولید شده آشنا شوید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب