کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بتا آلانین چیست

119 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 03 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

طریقه مصرف بتا آلانین رونی کلمن

برای آن که بدانید بتا آلانین چیست و چطور مصرف می شود در ادامه همراه ما باشید آلانین پودری فراورده ای بی نظیر در بالا رفتن توان و مقاومت عضلات است. این مکمل جهت ساخت عضله نقش تاثیرگذاری را ایفا می کند و کمک شایانی به بالا رفتن حجم عضلات می کند. پودر بتا آلانین ساخت شرکت رونی کلمن به شما یاری می رساند تا شدت فعالیت های خود را بالا ببرید. اگر هنوز پاسخ سوال بتا آلانین چیست را نیافته اید با ما همراه باشید.

بتا آلانین نوعی مکمل بدنسازی محسوب می شود که با منقبض شدن عضلات قدرت و عملکرد شمارا در هنگام تمرین ارتقا خواهد داد و هم چنین در آخر تمرین درد بدن کمتری را خواهید داشت. بتا آلانین جزء آمینو اسیدهای غیر ضروری است که برعکس سایر آمینو اسیدها روی سنتز پروتئین و ساخت عضله اثرگذاری نداشته و نخواهد داشت!

به جای ان که این مکمل آمینواسیدی خودش را به ساخت عضله درگیر کند و افزایش رشد عضلات کند، تمایل دارد تمرکزش را روی ساخت کارنوسین برای عضلات اسکلتی بگذارد. شاید این سؤال به ذهن تان خطور کند که کارنوسین چیست

با ساخت کارنوسین درون عضلات، لاکتیک اسید محدودتری درون عضله تجمع یافته و نهایتا عضلات در هنگام تمرین و وزنه زدن انقباض و کارکرد بسیار بهتری خواهند داشت. در واقع با فهمیدن پاسخ این سوال به پاسخ سوال بتا آلانین چیست نیز نزدیک شدیم. در صورتی که بخواهیم به صورت مختصر برایتان بگوییم با بالا رفتن کارنوسین درون عضلاتتان احساس کارکردتان بیشتر بوده و با انرژی بالاتری وزنه خواهید زد.

مواد تشکیل دهنده بتا الانین

اکنون در ادامه مبحث بتا آلانین چیست باید بگوییم که یک ماده شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۲۳۹ است. که جرم مولی آن برابر 89.093 g/mol است. یکی از مواد تشکیل دهنده اصلی ساخت توانایی در بدن و مقاومت عضلات و شمارشات مغزی بی مداخله مخچه است. این مواد باداشتن دیرینه ترین عنصر ساخت عضله به اسم کاربولان و اعداد گوناگون مندلیوف در یک طیف زمانی محدود این آلانین و بتاهای شبیه مثل بتاکارنتین است. سرعت بیش از حد جذب این ترکیب شگفت آور است. بعضی از میوه ها و سبزیجات به شکل طبیعی این ترکیب را دارند که از جمله آن می توان به نارنگی و سیب قرمز و کرفس اشاره کرد.

طریقه مصرف بتا آلانین رونی کلمن

قیمت مکمل بتا آلانین ژن استار

به راستی بتا آلانین چیست، جمع شدن اسید لاکتیک در عضلات با وجود فضای اسیدی می تواند موجب خسته شدن ورزشکاران شود. خستگی در هنگام تمرینات ورزشی و پس از ورزش موجب افت کارکرد و کم شدن نتیجه بخش بودن تمرینات ورزشی خواهد شد. کارنوزین یکی از موادی است که با بافری کردن فضای اسیدی در عضلات می تواند به کم شدن خستگی کمک کننده باشد. بتا آلانین یکی از مواد مورد نیاز  برای تولید کارنوزین در عضلات است.

 به کار بردن مکمل بتا آلانین می تواند با کم شدن فضای اسیدی عضلات موجب بروز دیرتر خستگی شود. مشخصات ظاهری هر قوطی بتا آلانین عبارت است از: این مکمل حاوی 200 عدد قرص است. در ادامه به خصوصیات ترکیبات موجود در این فراورده می پردازیم:

تمرینات ورزشی بسیار موجب خالی شدن پیش ساز های انرژی و جمع شدن فراورده های اسیدی در عضلات می گردد. مکمل بتا آلانین در کنار وعده های غذایی می تواند کارکرد استقامتی و توده عضلانی بدنی را ارتقا دهد.

در ادامه برای فهم کامل پرسش بتا آلانین چیست می پردازیم به جمع شدن اسیدلاکتیک در عضلات بعد از ورزش موجب بروز خستگی عضلانی می گردد. بتا آلانین در کنار اسید آمینه دیگری به اسم هیستیدین عنصری به اسم کارنوزین را می دهند که ویژگی بافری (بی اثر کننده اسیدیته) در عضلات دارد. هر چند که کارنوزین از دو آمینواسید تولید می شود ولی گویا که تولید آن متوقف به جذب بتاآلانین باشد و در نتیجه استفاده بتاآلانین می تواند موجب بالا رفتن سطح کارنوزین و افت جمع شدن اسیدلاکتیک عضلانی گردد.

مواد تشکیل دهنده بتا الانین

این نتایج می تواند موجب بالا رفتن استقامت ورزشکار برای تمرینات و بالا رفتن مدت رسیدن به خستگی شود (پایین آمدن سطح خستگی عضلانی و فشار در ورزش های دشوار). استفاده بتا آلانین سبب ارتقا توان عضلانی، محدود شدن بافت چربی و بالا رفتن بافت عضلانی می شود. این ترکیب می تواند در بهبود کارکرد ورزشی در ورزش های غیر هوازی مثل بدن سازی کمک کننده باشد. استفاده روزانه 65 میلی گرم بر اساس هر کیلوگرم وزن بدن در زمانی دست کم 2 الی 4 هفته موجب ارتقای حجم کارنوزین عضلانی تا 65 درصد می شود.

جمع بندی

سوالی که ذهن بسیاری از ورزشکاران مبتدی را به خود مشغول ساخته این است که بتا آلانین چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که نوعی مکمل است که ورزشکاران برای امتداد فعالیت های بدنی و تقویت عضله سازی از آن استفاده می کنند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب