کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

بادی جت

311 بازدید
درج شده در روز شنبه, 23 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

تناسب اندام و رهایی یافتن از چربی های اضافی تجمع یافته در سایر قسمت های بدن از دغدغه ها و مشغله های بسیاری از افراد است. سبک زندگی این روز ها که افراد بیشتر پشت میز نشین هستند و فعالیت های محدود تر فیزیکی دارند، موجب شده است تا این معضل بیشتر دیده شود. با توجه به اینکه اکثر افرد خواستار لاغری و تناسب اندام هستند، روش های زیادی به منظور پاسخ دهی به این تقاضا طراحی شده و مورد استفاده واقع می شوند. لاغری و تناسب اندام جدا از بحث زیبایی و جذابیت در سلامت نیز نقش مهمی ایفا می کنند. هرچه تجمع توده های چربی در بدن شما کمتر باشد شما کمتر در خطر ابتلا به فشار خون و یا بیماری های قلبی و عروقی و کبدی هستید. از نمونه روش هایی که برای رهایی از چربی های اضافی مورد استفاده واقع می شود، خارج کردن چربی ها از بدن به کمک عمل های جراحی و راه های مشابه است. در این خصوص می توانیم به فرایند بادی جت و یا واترجت اشاره کنیم. در ادامه بیشتر درخصوص این روش صحبت خواهیم نمود.

بادی جت

بادی جت چیست؟ چه هزینه ای دارد؟

ساده ترین ایده ای که برای رهایی از چربی ها می توان به آن رجوع کرد، خارج کردن چربی ها است. پزشکان و متخصصان به کمک تکنولوژی های مختلف و دانش روز همین ایده به ظاهر ساده و رویایی را پرورانده و امروزه برروی افراد اجرا می کنند. به کمک روش هایی مانند لیپوساکشن و همین طور واتر جت به سادگی چربی ها را به کمک لوله ها از قسمت های مختلف بدن خارج می کنند. دستگاه بادی جت از بهترین و ایمن ترین دستگاه های پیکر تراشی است. این دستگاه به کمک کنترل کردن فشار آب چربی های تجمع پیدا کرده در بخش های مختلف بدن را از جا کنده و به حرکت در می آورد و سپس از سوی دیگر به کمک پمپ های مکش این چربی های جدا شده را از بدن خارج می سازد. دستگاه به کمک دو لوله باریک فعالیت خود را انجام می دهد از این رو جای زخم بزرگ و دشواری روی بدن باقی نخواهد ماند. شما می توانید از واتر جت هم در حالت بیهوشی و هم در حالت بی حسی موضعی استفاده کنید. در خصوص قیمت این روش باید گفت که قیمت آن تابعی از گزینه های بسیار است که در زیر به چند نمونه اشاره می کنیم.

  • دستمزد پزشک
  • هزینه های کلینیک
  • نواحی مورد نظر
  • حجم چربی
  • شرایط خاص فیزیکی هر شخص

قیمت دستگاه بادی جت

بادی جت بازو

استفاده از روش بادی جت برای چربی هایی توصیه می شود که شما نتوانستید با وجود ورزش و رژیم غذایی آن ها را از بین ببرید. دسته ای از چربی ها به شکل رسوبی در بدن تجمع پیدا می کنند و نسبت به سوزاندن و تجزیه شدن بسیار مقاوم هستند از این رو حتی اگر اضافه وزن نداشته باشید هم در برخی از نقاط بدن خود از عدم تناسب و انباشت چربی ها رنج می برید. بازو ها یکی از رایج ترین نواحی برای تجمع این چنینی چربی ها هستند. شما می توانید از واتر جت برای خلاصی از چربی های این ناحیه استفاده کنید. از آن جایی که بازو ناحیه ای کوچک است و چربی های موجود در آن پراکنده نیستند و از همه مهمتر اینکه در بازو اندام یا ارگان خاصی وجود ندارد، انجام واتر جت هم کم خطر است و هم می تواند نتیجه ای بسیار عالی از خود به جا بگذارد.

قیمت دستگاه بادی جت

بهترین دستگاه های واتر جت از نمونه های ساخته شده آلمانی هستند. اگر شما مایل هستید که این دستگاه را تهیه کنید لازم است که یک بودجه حداقل 300 میلیون تومانی را تهیه کنید. دستگاه های بادی جت بر اساس قدرت مکش و فشار آب می توانند کارایی های متفاوتی داشته و قیمت های گوناگونی برای شما داشته باشند. انتخاب درست از میان سایر مدل ها بر اساس نیاز ها و انتظارات شما انجام خواهد گرفت. دقت داشته باشید که دستگاه های خریداری شده حتماً باید مهر تایید وظارت بهداشت را داشته باشند در غیر این صورت ارائه خدمات درمانی با آن ها غیر مجاز است.برای اطلاع از هزینه جراحی زیبایی می توانید ازز طریق نیازیتو دکترهای مربوط به نوع جراحی خود را انتخاب کنید و از قیمت انواع عمل زیبایی مانند : عمل بینی ، جراحی پلاستیک صورت ، عمل زاویه فک و ... با خبر شوید.

استخراج چربی زنده از بدن

نکته مهمی که در خصوص عمل های خارج کردن چربی از بدن وجود دارد این است که بافت چربی زنده بیرون می آید یا مرده. در شیوه بادی جت چربی های خارج شده صاحب یک بافت زنده هستند که همین باعث می شود شما بتوانید از چربی های خارج شده برای تزریق در سایر قسمت های بدن خود استفاده کنید. حتی در مواردی دیده شده است که افراد چربی های خود را به انواع کلینیک های زیبایی می فروشند. خروج بافت چربی به شکل زنده موجب می شود تا عوارض عمل کمتر باشد و تبعاتی مانند افتادگی پوست و کبودی و زخم برای شما بعد از عمل باقی نماند.

جمع بندی

داشتن یک بدن متناسب و سالم از دغدغه های اساسی افراد است که با وجود سبک زندگی این روز ها دستیابی به آن بسیار دشوار شده است. برای رهایی از دست چربی های اضافی و رسیدن به سلامتی و تناسب اندام راه ها و روش های زیادی وجود دارد. درمیان این راه ها عمل های جراحی خروج چربی مانند بادی جت که به کمک کنترل فشار آب، بافت چربی را به صورت زنده و قابل استفاده از بدن خارج می سازد؛ بسیار محبوب است. این روش برای سایر قسمت های بدن و در خصوص چربی های رسوب شده مقاوم در برابر تجزیه توصیه می شود. قیمت واتر جت با توجه به عوامل گوناگون می تواند متفاوت باشد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب