کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

باتری 150 آمپر

222 بازدید
درج شده در روز شنبه, 23 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

باتری اتومبیل یکی از مهمترین قطعات آن است. اگر باتری خراب شود یا به درستی کار نکند، خودرو نیز روشن نمی شود و بدون استفاده می ماند. بنابراین باید از باتری ها مراقبت های ویژه ای شود. عمر باتری ها و مراقبت از آنها با یکدیگر متفاوت است. باتری های رایج اتومبیل به دو گروه اسیدی و اتمی تقسیم بندی می شوند که از نظر کیفیت و نگهداری با یکدیگر تفاوت دارند. باتری 150 آمپر که مورد بحث ما در این مقاله است یکی از انواع باطری هایی است که برای خودروهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب علاوه بر معرفی باتری 150 آمپر در مورد انواع باتری های اتومبیل و ساختار آنها نیز صحبت می کنیم.برای خرید باتری یا اطلاع از قیمت باتری می توانید از طریق مغازه های فروش باتری خودرو و موتور سیکلت به صورت حضوری این کار را انجام دهید یا برای خرید اینترنتی باتری می توانید به وب سایت های معتبر خرید آنلاین باتری ماشین و موتور مراجعه کرده و با قیمت مناسب خرید خود را انجام دهید و از اصالت کالا مطمئن شوید .

باتری های اتمی یا سیلد
  

آشنایی با انواع باتری خودرو

چنانچه گفتیم دو نوع رایج باطری های خودرو عبارتند از باتری های اتمی و باتری های اسیدی که در این بخش  به طور مجزا در مورد آنها صحبت می کنیم.

باتری های اسیدی یا غیرسیلد

این نوع از باتری ها به مراقبت کمتری نیاز داشته و به آنها LM نیز گفته می شود. باتری های اسیدی دو آلیاژی هستند و صفحه آنها از سرب آنتیموان و کلسیم تشکیل شده است. عمر این باطری ها کمتر و شارژ آهسته تری نسبت به باتری های اتمی دارند. استفاده از باتری های اسیدی در آب و هوای گرم توصیه می شود. زیرا اگر باتری های اتمی نیاز به آب داشته باشند، نمی توانید آب را به آنها بیفزایید. باطری های غیرسیلدی هزینه پایینی دارند و به همین جهت مورد استفاده بسیاری قرار می گیرند.

باتری های اتمی یا سیلد

این نوع باطری های اتومبیل به مراقبت های پیشگیرانه کمی نیازمندند و به آنها MF نیز گفته می شود. طول عمر باطری های سیلد بالاست و شارژ سریعی دارند. این باتری ها در برابر شارژ بیش از اندازه مقاوم تر هستند و ترمینال های آنها دچار خوردگی کمتری می شوند. باطری های اتمی را می توانید به مدت طولانی تری استفاده کنید و نیازی به تعویض در زمان کوتاه ندارند.    

باتری در خودرو چه وظیفه ای دارد؟

باتری در خودرو چه وظیفه ای دارد؟

تا این قسمت در مورد انواع باتری های اتومبیل با شما صحبت کردیم. در این بخش وظیفه باطری را برای شما توضیح می دهیم. به طور کلی وظیفه باتری خودرو ایجاد جریان استارت اولیه با آمپر بالاست. اگر باطری اتومبیل شما سالم باشد، اتومبیل بااستارت اولیه به راحتی روشن می شود. اگر به خوبی از یک باتری باکیفیت مراقبت کنید برای مدت یک و نیم سال به درستی کار می کند. نیروی لازم برای جرقه زدن و روشنایی چراغ ها در اتومبیل به وسیله باطری انجام می شود. 

قیمت باتری اتمیک 150 آمپر
    

باتری 150 آمپر اتمی

باطری 150 آمپر اتمی برای خودروهای سنگین استفاده می شود. از این نوع باتری ها برای خودروهایی نظیر کامیون، اتوبوس، تریلر، ایسوزو، دستگاه دیزل ژنراتور، جرثقیل استفاده می شود. باتری 150 آمپر اتمی دارای عمر طولانی تری نسبت به باتری های غیرسیلدی است و به راحتی شارژ می شود. این باطری در برابر دشارژ شدن مقاومت بالایی داشته و خوردگی ترمینال های آن کمتر از نوع اسیدی است. باتری اتمی 150 آمپر نیاز کمی به مراقبت پیشگیرانه دارد و شارژ آن با سرعت بیشتری نسبت به باطری های غیرسیلدی انجام می شود.

قیمت باتری اتمیک 150 آمپر

باتری اتمیک 150 آمپر به دلیل عمر بالاتر و شارژ بهتر آن دارای قیمت بیشتری نسبت به باطری اسیدی است. این باتری ها را می توانید به مدت زیادی استفاده کنید و نیازی به مراقبت های خاصی ندارند. قیمت باتری اتمی 150 آمپر را می توانید در سایت های معتبر مشاهده کنید. این باتری ها را می توانید در آب و هوای گرم و سرد استفاده کنید.

وزن باتری 150 آمپر

باتری 150 آمپر اوربیتال

باتری 150 آمپر اوربیتال را می توانید روی خودروهای سنگین مانند کامیون، جرثقیل، اتوبوس و تریلر و همینطور دستگاه های صنعتی نصب کنید. باطری های اوربیتال دارای دوام بالایی بوده و ماندگاری زیادی دارند. سرعت شارژ شدن آنها بالاست و در مقابل شارژ شدن زیاد مقاومت خوبی دارند.

وزن باتری 150 آمپر

باتری های 150 آمپر اتومبیل اغلب دارای وزن زیادی هستند. معمولا نوع اتمی آنها در حدود 40 کیلوگرم وزن دارند. این باتری ها در خودروهای سنگین استفاده می شوند و به مدت طولانی می توانند برای اتومبیل کار کنند.

باتری 200 آمپر

باطری 200 آمپر برای خودروهای سنگین و دستگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این باتری را در خودروهایی مانند جرثقیل، کامیون، اتوبوس و تریلر و همینطور دستگاه هایی نظیر دیزل ژنراتور نصب می کنند. وزن این باتری ها در حدود 50 کیلوگرم است.

قیمت باتری 150 آمپر

شرکت های مختلف ایرانی و خارجی باطری 150 آمپر را تولید می کنند. قیمت این باطری ها بر اساس کیفیت آنها متفاوت است. اغلب شرکت های مشهور دنیا باطری های باکیفیت را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. شما می توانید باطری های 150 آمپر باکیفیت را با برندهای معتبر دنیا خریداری کنید.برای اطلاع از قیمت باتری ماشین صبا باتری و خرید باتری موتور سیکلت و خودرو می توانید به مرکز فروش باتری ماشین به صورت حضوری یا فروشگاه اینترنتی باتری موتور سیکلت و خودرو مراجعه کنید و با بهترین قیمت و اصلات کالا ، خرید باتری را انجام دهید.

قیمت باتری 150 آمپر

جمع بندی

باطری های اتومبیل یکی از اصلی ترین قطعات اتومبیل هستند. بدون باتری نمی توانید خودروی خود را روشن کنید. استارت زدن به وسیله باطری صورت می گیرد. باطری ها به دو نوع اسیدی و اتمی تقسیم می شوند. نوع اسیدی آنها دوام کمتری داشته و نیاز به مراقبت بیشتری دارند. اما شما می توانید باطری های اتمی را به مدت طولانی تری روی خودروی خود نصب کرده و از آن استفاده کنید. باتری 150 و 200 آمپر را برای خودروهای سنگین و دستگاه صنعتی مورد استفاده قرار می دهند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب