کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

باتری پراید

125 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 03 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

ویژگی های باتری پراید

ماشین پراید که در چند سری متفاوت تولید می شود به جرات از پر استفاده ترین ماشین هایی است که شما می توانید آن را در کوچه ها و خیابان ها مشاهده کنید. با وجود اینکه این ماشین از دسته ماشین های ساده شناخته می شود و شاید چندان هم سیستم و تجهیزات پیچیده ای نباشد اما اغلب نسبت به آن نا آگاه هستند و به واسطه همین نا آگاهی خود باعث به وجود آمدن صدمات و آسیب های زیادی به ماشین و سایر قطعات آن می شوند. مهم است که شما در خصوص خرید باتری پراید خود که یکی از قطعات پر حاشیه است اطلاعات و آگاهی هایی حداقلی داشته باشید.

مهمترین نکته اینکه بایستی در فواصل زمانی مناسب با توجه به طول عمر باتری که برروی آن درج شده است اقدام به تعویض باتری خود کنید. با تعویض به موقع باتری می توانید از فشار های اضافی که به دلیل ضعیف شدن توان باتری به سایر قطعات ماشین وارد می شود٬ جلوگیری کنید. شاید تعویض قبل از ٬از کار افتادن کامل از نظر شما چندان صرفه اقتصادی نداشته باشد اما خوب است بدانید که اثرات منفی عدم انجام این کار برای شما بسیار هزینه بردار خواهد بود.

 باتری پراید

افزایش کارکرد باتری ماشین پراید چگونه انجام می شود؟

یکی از ترفند هایی که شما می توانید از آن برای انواع ماشین ها و موقعیت استفاده کنید تا کارکرد تجهیزات الکترونیکی ماشین را به شکلی ایمن افزایش بدهید٬ نصب باتری ای با توان آمپردهی بیشتر از حالت پیش فرض ماشین است. بدین ترتیب شما می توانید از فشار های وارد شده بر ماشین حین استفاده از چنیدن آیتم الکتریکی جلوگیری کنید و از سوی دیگر مانع از ایحاد وقفه در عملکرد این تجهیزات و یا عملکرد کند آن ها شوید.

استفاده از این ترفند باعث می شود تا شما در طول عمر باتری ماشین خود بهره وری بیشتری داشته باشید و ماشین شما از سلامت و ایمنی بالا تری بهره مند شود. غکس این ترفند را هیچ گاه امتحان نکنید. در صورتی که توان آمپردهی باتری پراید یا هر ماشین دیگیر از آن چه خودرو برای فعالیت خود به آن احتیاج دارد٬ کمتر باشد ماشین شما و قطعات آن با فشار زیادی مواجه می شوند و در بهترین حالت ممکن صرفا خاموش می شوند در بسیاری از مواقع چنین اتفاقی ممکن است باعث سوختن قطعات نیز شود.برای اطلاع از قیمت باتری ماشین و خرید باتری موتور سیکلت و خودرو می توانید به وب سایت های خرید باتری ماشین مراجعه کنید و با بهترین قیمت و اصلات کالا ، خرید باتری ماشین و موتور خود را انجام دهید.

قیمت باتری پراید

هنگامی که قصد می کنید باتری مناسب ماشین خود را تهیه کنید متوجه این می شوید که چه انتخاب های متنوع و گسترده ای برای شما وجود دارد. برند ها و کارخانه های داخلی و خارجی زیادی هستند که در این حوزه فعالیت می کنند البته دستیبایی ما در ایران محدود به محصولات داخلی است که خوشبختانه در این مورد میان حداقل ۸ برند متفاوت شما شاهد محصولاتی با کیفیت هستید.

جدا از برند ها و مارک ها که می توانند بسیار برروی قیمت تاثیر بگذارند آیتم های تاثیر گذار دیگری نیز یافت می شوند. معیار هایی مانند توان آمپردهی٬ مدل تولید شده و طول عمر آن و از همه مهم تر تازگی ومحصول همه و همه می توانند قیمت نهایی را دستخوش تغییر کنند بنابر این در صورتی که می خواهید با قیمت های آشنا شوید می توانید به صفحات فروشگاه های مجازی مراجعه کرده و آخرین قیمت را از آن محل چک کنید.

قیمت باطری پراید 50 آمپر

برای باتری پراید قدرت ۵۰ آمپر مناسب شناخته می شود و شما می توانید برند های مختلف این باتری را در بازه قیمت ۴۰۰ هزار تومان تا ۸۰۰ هزار تومان با توجه به خواست و ترجیح خود تهیه کنید.

ویژگی های باتری پراید

جمع بندی

باتری ها از قطعات بسیار مهم و تعیین کننده در ماشین ها هستند که آشنایی با آن ها از اطلاعات لازم است. این باتری ها با توان های آمپردهی متفاوت در برند های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شوند. می توان با استفاده از باتری های قوی تر فشار ها و نقص های حین استفاده از تجهیزات الکتریکی ماشین را کاهش داد. مهم است که باتری ماشین به خوبی بررسی شود و در موعد مقرر تعویض شود تا کارایی ماشین حفظ شود. باتری پراید اغلب ۵۰ آمپر توان دارد و می توان آن را در بازه قیمت گسترده ای از نام های تجاری مختلف خریداری کرد.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب