کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

باتری هیوندای i20

170 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 27 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

هیوندای i20 یک اتومبیل کره ای می باشد که در سال ۲۰۰۸ طراحی و تولید شد. این خودرو  در دسته اتومبیل های مینی قرار می‌ گیرد و دارای طراحی ساده و موتوری کم مصرف می باشد. این اتومبیل در سراسر دنیا توسط تعداد زیادی از افراد خریداری شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کشور ما هم افراد زیادی این خودرو را انتخاب کردند و هم اکنون هم در حال استفاده از آن هستند. استقبال هم وطنان از این خودرو کره ای به گونه ای بود که هیوندای i20 توانست عنوان پر فروش ترین خودرو هاچ بک هیواندای در ایران را به دست آورد. اکنون قصد داریم به توضیحاتی در مورد باتری هیوندای i20 بپردازیم و روش های خریداری باتری مناسب برای این اتومبیل را بیان کنیم.

خرید باتری هیوندای i20

باتری هیوندای i20 اصل و اورجینال که توسط شرکت سازنده بر روی این خودرو ها قرار می گیرد، 45 آمپر ظرفیت دارد. اما باتری هایی که توسط شرکت های داخلی برای استفاده بر روی این اتومبیل ساخته می شوند، اکثرا ظرفیتی برابر با 50 آمپر دارند. البته در برخی موارد این سوال برای کاربران و استفاده کنندگان از باتری های داخلی پیش می آید که آیا استفاده از باتری هایی با آمپر بالاتر برای اتومبیل ایجاد مشکل نمی کند؟ کارشناسان پاسخ منفی به این سوال می دهند و معتقدند که این ظرفیت بیش تر باعث ایجاد ضرری برای این اتومبیل ها نخواهد شد؛ زیرا این این ظرفیت بر اساس آمپر بر ساعت افزایش پیدا می کند و در موارد متفاوت با توجه به نیاز مصرفی اتومبیل شما مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید باتری هیوندای i20

برای خرید باتری هیوندای i20 راه های زیادی وجود دارد که با توجه به سلیقه و نظر فرد می توان هر کدام از آن ها را انتخاب نمود. اول باید توجه داشته باشیم که برای خرید باتری هیوندای i20 هم می توان از باتری های تولید شده توسط کار خانه های کره ای استفاده کرد و هم می توان از باتری های استفاده نمود که توسط شرکت های داخلی تولید می شوند. این باتری ها هم از لحاظ ولتاژ و آمپر و هم از لحاظ قیمت با یک دیگر متفاوت هستند. اگر چه تفاوت زیاد و اصلی بین خارجی بودن و داخلی بودن باتری هاست، اما مدل های مختلف باتری که توسط کارخانه های داخلی یا خارجی هم تولید می شوند با یک دیگر تفاوت هایی دارند. برای مثال برخی از این شرکت ها دارای اعتبار بیش تری هستند و محصولاتی گران تر عرضه می کنند.

قیمت باتری هیوندای i20

برای خرید باتری هیوندای i20 که توسط شرکت های داخلی تولید شده باشد، هم می توان به صورت مراجعه حضوری به فروشگاه های برق ماشین اقدام نمود و هم می توان به سایت هر کدام از این شرکت ها که قصد خریداری محصول آن را داریم مراجعه نموده و سفارش خود را ثبت نماییم. برای خرید باتری های کره ای هم مراحلی مشابه وجود دارد. البته سایت ها و فروشگاه هایی هستند که به طور هم زمان کار فروش برند های مختلفی از باتری های داخلی و خارجی را انجام می دهند. این فروشگاه ها دارای تنوع بالایی در این زمینه هستند و به راحتی می توان هر باتری که مورد پسند باشد انتخاب نموده و خریداری کرد.

قیمت باتری هیوندای i20

همان طور که گفتیم از مهمترین فاکتور های تاثیر گذار بر قیمت باتری هیوندای i20 این است که توسط شرکت های داخلی تولید شده یا این کار توسط شرکت های کره ای انجام گرفته است. به طور معمول قیمت باتری های کره ای از باتری های ایرانی بالاتر است و البته این افزایش قیمت به کیفیت باتری ها بر می گردد. شاید بتوان گفت یک باتری 45 آمپر کره ای می تواند برابر با یک باتری 55 آمپر ایرانی مفید باشد و این مهمترین دلیل اختلاف قیمت باتری های داخلی و خارجی است. به همین دلیل گفته می شود برای اتوموبیل هیوندای i20 می توان از باتری های ایرانی تا ظرفیت 60 آمپر هم استفاده کرد بدون این که آسیبی به آن برسد.برای اطلاع از قیمت باتری ماشین صبا باتری و خرید باتری موتور سیکلت و خودرو می توانید به مرکز فروش باتری ماشین به صورت حضوری یا فروشگاه اینترنتی باتری موتور سیکلت و خودرو مراجعه کنید و با بهترین قیمت و اصلات کالا ، خرید باتری را انجام دهید.

باتری هیوندای i20

البته چندین عامل دیگر هم در قیمت باتری هیوندای i20 تاثیر گذار هستند که از مهمترین آن ها می توان به نوع باتری ها از لحاظ اتمی یا اسیدی بودن اشاره نمود. باتری های اسیدی مقداری ارزان قیمت تر از باتری های اتمی هستند. مقدار آمپر باتری ها دلیل دیگری است که بر قیمت آن ها تاثیر دارد و هر چه آمپر آن ها بیش تر باشد، قیمت بیش تری هم خواهند داشت. برند یا شرکت سازنده نیز می توان باعث تفاوت قیمت در باتری ها شود و برای مثال ممکن است دو باتری کاملا مشابه که توسط دو برند مختلف ساخته می شوند، اختلاف قیمت زیادی داشته باشند.

جمع بندی

خودرو هیوندای i20 از اتومبیل هایی است که با استقبال خوبی از سمت مصرف کنندگان و مشتریان خودرو در کشور ما رو به رو شد. باتری هیوندای i20 دارای ظرفیت 45 آمپر می باشد که مقدار استاندارد آن است و باتری هایی که در شرکت های داخلی برای آن ساخته می شوند، ظرفیت هایی در حدود 50 آمپر دارند. اکنون افراد می توانند باتری هیوندای i20 را از سایت ها و فروشگاه های مختلف که در زمینه عرضه باتری فعالیت دارند، انجام دهند. معمولا در سابت های اینترنتی یا فروشگاه هایی که کار فروش این محصولات را به صورت حضوری انجام می دهند، هم می توان نسبت به خریداری باتری ها داخلی و هم باتری های کره ای اقدام نمود. باتری های کره ای در بیش تر موارد هم از کیفیت و هم از قیمت بالاتری نسبت به باتری های ایرانی برخوردار هستند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب