کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

باتری سراتو

125 بازدید
درج شده در روز شنبه, 21 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

ماشین های بخار زودتر از ماشین های بنزینی به دنیا معرفی شدند، اما وقتی صحبت از اتومبیل می شود نا خودآگاه ماشین های بنزینی به ذهن می رسند. تولید این ماشین ها به دهه 1860 و 1870 میلادی می رسد و ریشه در فرانسه و آلمان دارد. این کشورها به عنوان کشورهای مقتدر در تولید اتومبیل شناخته شده اند، اما باید بدانید که در دهه 90 میلادی کشورهای دیگری نظیر ژاپن پا به عرصه گذاشتند و توانستند با تولید ماشین های منحصر به فرد گوی سبقت را از رقبای خود بربایند. امروزه، صنعت اتومبیل سازی به صنعتی مهم در سراسر دنیا تبدیل شده اند و همواره مشتریان منتظر هستند تا ببینند که کدام ماشین جدیدی به دنیا عرضه می گردد!برای خرید باتری خودرو و موتورسیکلت می توانید قیمت روز باتری آزاد و قیمت باتری دولتی را در وب سایت های معتبر فروش اینترنتی باتری ماشین و موتور مشاهده کنید و خرید خود را انجام دهید.

باتری سراتو

سراتو یکی از محصولات خاص شرکت خودروسازی سایپا است. این خودرو به صورت اتومات و دنده ای موجود است و خریداران می توانند با توجه به بودجه وسلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب کنند. یکی از اجزای اصلی این اتومبیل باتری سراتو است. در ادامه تلاش می کنیم تا اطلاعات بیشتری را در مورد خرید باتری سراتو در اختیار شما قرار دهیم.

باتری مناسب خودرو سراتو

به طور کلی، باتری منبع انرژی اتومبیل به شمار می رود، این وسیله وظیفه راه انداختن موتور ماشین را بر عهده دارد. اگر موتور ماشین از کار بیافتد ( یا به اصطلاح بخوابد)، ماشین دیگر روشن نمی شود. به همین دلیل، خرید و تهیه موتور مناسب با اتومبیل اهمیت بسیار زیادی دارد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این ماشین در دو مدل تولید می شود. مدل قدیمی تر سراتو که به مدل سایپایی در میان عموم مردم شهرت یافته است، به باتری فابریکی 60 آمپر بلند نیاز دارد. در این مدل می توان از باتری 70 آمپر بلند نیز استفاده کرد. اما مدل جدید این ماشین به باتری سراتو 60 آمپر کوتاه نیاز دارد. برخی از کارشناسان بر این عقیده هستند که باتری 60 آمپر سیلد پروتئین گزینه ای مناسب برای ماشین سراتو است. توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با متخصصان فروش لوازم جانبی اتومبیل مشورت کنید.

باتری کیا سراتو 

اگر بخواهیم اطلاعات دقیق تری در مورد باتری سراتو در اختیار شما قرار دهیم باید بگوییم که این باتری دارای طول 25 سانتی متر، عرض 18 سانتی متر و ارتفاع 18 سانتی متر است. شما برای انتخاب بهترین باتری برای ماشین خود باید به ویژگی های اتومبیل توجه داشته باشید. به طور مثال میزان برق مصرفی خودرو اهمیت بسیار زیادی در انتخاب نوع باتری دارد. اگر نوع باتری با توجه به برق مصرفی اتومبیل انتخاب نشود، خطر آسیب به اتومبیل وجود دارد.

باتری کیا سراتو

همچنین، برای انتخاب باتری سراتو باید به فضای درون ماشین برای جاگذاری امن باتری در زیر کاپوت توجه شود. در کنار این موارد، میزان قدرت دینام نقش موثری در تعیین نوع باتری سراتو دارد. مسائلی که در اینجا به آنها اشاره کردیم، برای انتخاب باتری در تمامی اتومبیل ها مهم هستند. از طرفی دیگر دو نوع باتری سراتو موجود است: اتمی و معمولی. به این باتری های سیلد ( اتمی) و غیر سیلد ( اسید شارژ) نیز گفته می شود. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که شما برای انتخاب بهترین باتری سراتو باید باتری معمولی را انتخاب کنید و یا باتری اتمی؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که باتری اتمی آلودگی کمتری دارد و طول عمر آن بسیار بیشتر است. همچنین، این باتری کیفت بالاتری در مقایسه با باتری معمولی دارد. به همین دلیل به دارندگان سراتو توصیه می شود از باتری اتمی در خودرو خود استفاده کنند.

خوابیدن باتری سراتو

ممکن است این سوال برای پیش بیاید که چگونه متوجه شوید که باتری سراتو خوابیده است؟! استارت نخوردن سراتو بهترین روش است که نشان می دهد ماشین شما خراب شده است. به طور مثال اگر ماشین خاموش باشد و شما ضبط را روشن کنید، طول عمر باتری سراتو به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند. به طور کلی، استارت نخوردن، استارت سنگین و یا برق ضعیف پشت آمپر نشان می دهند که باطری ماشین با مشکلاتی رو به رو شده است و شما باید سریعا برای رفع مشکل اقدام نمایید.

نحوه تعویض باتری سراتو

تعویض باتری خودرو کاری بسیار تخصصی است و نیاز به مهارت خاصی دارد. اگر شما تجربه کافی را برای تعویض باتری ندارید، بهتر است به افراد متخصص در این زمینه مراجعه کنید.

نحوه تعویض باتری سراتو

فروش باطری سراتو سایپا

اگر شما به دنبال فروش باطری سراتو  و یا خرید باتری سراتو هستید، بهتر است به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید. «کیان باتری» و «سپاهان باتری» از مراکز معتبر فروش باتری به شمار می روند. شما می توانید به وب سایت این شرکت ها مراجعه نمایید و اطلاعات کافی را در زمینه خرید باتری کسب نمایید. هرگز در این مسیر به افراد و نمایندگی ها نامعتبر اعتماد نکنید. زیرا خطر فروش جنس بی کیفیت و آسیب به خودرو وجود دارد. همچنین، مشاوره گرفتن از افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند به شما کمک می کند تا بهترین گزینه را برای ماشین خود انتخاب کنید.برای اطلاع از قیمت باتری ماشین و خرید باتری موتور سیکلت و خودرو می توانید به وب سایت های خرید باتری ماشین مراجعه کنید و با بهترین قیمت و اصلات کالا ، خرید باتری ماشین و موتور خود را انجام دهید.

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا به بررسی ویژگی های باتری سراتو بپردازیم. این باتری در دو نوع اتمی و معمولی موجود است و شما می توانید با توجه به مدل قدیمی و یا جدید ماشین خود یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید. کارشناسان بر این عقیده هستند خرید باتری اتمی و یا سیلد برای خودرو بهترین گزینه برای اتومبیل سراتو است. زیرا این باتری طول عمر بسیار بالایی دارد و این امر برای دارندگان خود اهمیت زیادی دارد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب