کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

باتری رنو ساندرو

165 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 05 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

باتری رنو ساندرو را می‌توان مهمترین قطعه در خودرو به حساب آورد. شما بدون تخصص و مهارت نسبت به خرید باتری رنو ساندرو اقدام کنید، بدون شک بر ماشین آسیب به اصلی‌ترین قسمت وارد کرده ‌اید و عملکرد و کارایی مفید خودرو را زیر سوال می برید؛ با توجه به کیفیت و جنس باطری رنو ساندرو عمدتاً قیمت باطری با تفاوت هایی روبرو می شود ولی در هر جهت شما با توجه به معیارهای متفاوت باید یک باتری مناسب را برای این خودرو تهیه کنید.برای اطلاع از قیمت باتری ماشین و خرید باتری موتور سیکلت و خودرو می توانید به وب سایت های خرید باتری ماشین مراجعه کنید و با بهترین قیمت و اصلات کالا ، خرید باتری ماشین و موتور خود را انجام دهید.

باتری رنو ساندرو

در هنگام خرید باتری برای خودروی رنو ساندرو بهتر است، به کیفیت و استاندارد برند مورد نظر دقت کنید؛ چرا که هر باطری متاسفانه کیفیت لازم را برای رنو ساندرو ندارد و باعث خرابی و آسیب به خودرو می‌شود؛ و نکته بسیار حائز اهمیتی که برای خرید این نوع باطری وجود دارد، خدمات پس از فروش این قطعه است. اگر شما بدون گارانتی و ضمانت نامه نسبت به خرید باتری خودروی رنو ساندرو اقدام کنید و خدمات پس از فروشی باتری خریداری شده نداشته باشد، بدون شک بعدها با هزینه‌ های بیشتری در خصوص تعمیرات و خرابی باتری رو به‌ رو خواهید شد. به همین خاطر به خدمات پس از فروش و ضمانت باطری بسیار توجه نمایید.

باتری برای رنو ساندرو

باتری مناسب برای رنو ساندرو

خودروهای رنو ساندرو از لحاظ فنی جزو خودرو های هاچ بک به شمار می آیند. این خودرو پر طرفدار و محبوب را به واسطه نوع موتور و گیربکس دنده اتوماتیکی که دارد باید با یک باتری فوق العاده همانند باتری سیلد اتمی در نظر گرفت که بتواند ظرفیت باتری را تا ۶۰ آمپر ساعت تأمین نماید. برای خرید باتری رنو ساندرو دقت نمایید که باتری مورد نظر را در چه دمایی قرار می دهید؛ چرا که دما و شرایط آب و هوایی بسیار بر روی طول عمر و کیفیت باطری رنو ساندرو تاثیر می گذارد. اینگونه است که باعث لرزش باتری می شود و عمدتاً صفحات باتری رنو‌ساندرو زمانی بسیار آسیب می بینند که شما  به حرکت خودروی خود توجهی نداشته باشید.

باتری اسیدی و باتری اتمی را می‌توان به عنوان باتری رنو ساندرو مورد استفاده قرار داد، که در شرایط خاص پیشنهاد می‌شود از باتری اتمی استفاده کنید.  اگر یک مصرف درست و معقولانه داشته باشید، خواهید توانست به راحتی عمر باتری خودروی رنو ساندرو را تضمین نمایید. خاطر نشان می کنم برای رسیدگی و مراقبت هر چه بیشتر باتری رنو ساندرو در مکان هایی که پر ترافیک هستند و یا آب و هوایی گرم و خشک دارند، زیاد تردد نکنید؛ چرا که باتری رنو ساندرو  به این موارد حساسیت بسیار ویژه‌ای نشان می‌دهد.

باتری مناسب برای رنو ساندرو

قیمت باطری ساندرو استپ وی

قیمت باطری رنو ساندرو با توجه به ولتاژ آن و مدل باتری با قیمت های مختلفی روبرو است، به همین خاطر در هنگام خرید شما باید به کیفیت، مدل باتری و ولتاژ آن بسیار توجه نمایید. و همچنین این نکته را به خاطر بسپارید؛ در حالت عادی باتری خودرو باید تا ۴ ساعت به راحتی عملکرد مثبت خود را نشان دهد. اما برای باتری رنو ساندرو عمدتاً این توانایی ویژه را دارد که تا ۶۰ آمپر ساعت به فعالیت خود ادامه داد.

شما برای اینکه خریدی به صرفه داشته باشید بهتر است، باتری رنو ساندرو اصل کره را خریداری نمایید؛ چرا که طول عمر این باتری به مراتب از مدل ایرانی آن بیشتر می‌باشد. البته در صورت استفاده از باطری ایرانی برای خودروی رنو ساندرو با توجه به نوع رسیدگی و مراقبت شما از باتری می توانید شاهد عمر مفید این مدل باتری نیز باشید.

قیمت باطری ساندرو استپ وی

 خرید باتری ساندرو

شما برای خرید باتری رنو ساندرو می توانید از ظرفیت های ۶۶ و ۷۴ آمپر به راحتی استفاده کنید. البته آمپر های گفته شده تنها با توجه به احتیاج برق خودرو رنو ساندرو مشخص می گردد، که با این حال قیمت های متفاوتی برای خرید این باتری ها با ظرفیت آمپر های متفاوت نیز وجود دارد. شما اگر بتوانید از سایت اینترنتی معتبری که در زمینه فروش این گونه محصولات فعالیت دارد، یک باتری عالی و با کیفیت رنو ساندرو را به صورت آنلاین خریداری کنید. بدون شک خرید قیمت مناسب تری را تجربه خواهید کرد.

همان گونه که گفته شد دو مدل برای باتری رنو ساندرو وجود دارد، که یکی ساخت ایران و دیگر ساخت کره است. که البته باتری اصلی ساخت کره می باشد و به این علت قیمت متفاوتی را باید بین این دو باتری در نظر بگیرید. همچنین شرکتی که باتری را می سازد در هر صورت قیمت خاصی را بر روی محصول خود درج می کند. به همین خاطر باید به این عوامل در هنگام خرید باتری رنو ساندرو توجه نمایید. البته تاریخ اعتبار ضمانت باطری خودروی رنو ساندرو را در کنار تاریخ سال ساخت آن در بررسی قیمت خرید فراموش نکنید.برای خرید باتری یا اطلاع از قیمت باتری می توانید از طریق مغازه های فروش باتری خودرو و موتور سیکلت به صورت حضوری این کار را انجام دهید یا برای خرید اینترنتی باتری می توانید به وب سایت های معتبر خرید آنلاین باتری ماشین و موتور مراجعه کرده و با قیمت مناسب خرید باتری ماشین ارزان را انجام دهید و از اصالت کالا مطمئن شوید.

 خرید باتری ساندرو

جمع بندی

به توقف های کوتاه و البته زیاد خود در حین رانندگی بهتر است بسیار دقت کنید؛ چرا که این گونه باتری رنو‌ ساندرو به طور کامل و با کیفیت شارژ نمی شود و شما باید منتظر خرابی و با هرگونه عیب و ایراد در این نوع  خودرو و باتری آن باشید. همان گونه که گفته شد، عوامل بسیار زیادی بر روی طول عمر مفید باتری تاثیر می گذارند، که یکی از این عوامل شارژ نشدن به صورت صحیح و اصولی باتری می باشد. البته نوع باتری که شما خریداری می‌کنید بسیار در عملکرد ساختار اصلی ماشین تاثیر می گذارد. اما شما با خرید باتری اتمی و در اولویت قرار دادن کیفیت و نه قیمت می‌توانید از یک باتری عالی برای رنو ساندرو استفاده کنید و همیشه با خیالی راحت از ماشین خود در کارهای روزمره حتی سفر از ماشین خود استفاده کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب