کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

باتری تویوتا راو 4

157 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 02 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دو نوع باتری برای تویوتا راو 4 قابل استفاده است که یکی باتری اسیدی است که به آن باتری تر هم گفته می شود و دیگری باتری اتمی است که به باتری خشک معروف است. در حال حاضر تمایل به استفاده از باتری های اتمی در این ماشین ها وجود دارد و در بیش تر موارد از باتری خشک بر روی این ماشین ها استفاده می شود. اگر چه به طور عادی آمپر این باتری ها 60 آمپر است، اما اگر از سیستم های بزرگ صوتی یا موارد این چنینی دیگر که نیاز به مصرف برق زیادی دارند بر روی این ماشین ها استفاده می کنید، باید باتری تویوتا راو 4 خود را هم تقویت کرده و از باتری هایی با ظرفیت در حدود 70 آمپر استفاده کنید.

باتری تویوتا کمری هیبرید

تویوتا کمری هیبرید هم یکی دیگر از ماشین های پر طرفدار شرکت تویوتا می باشد که در حدود سال 2015 و در چند مدل مختلف وارد کشور ما شد. این خودرو ها توانستند محبوبیت بالایی بین مردم ما به دست بیاورند و البته آن هم به دلیل کیفیت بالا در ساخت و امکانات خوبی بود که در آن ها مورد استفاده قرار گرفته است. باتری تویوتا کمری هیبرید فابریک کارخانه دارای ظرفیت 70 آمپر است که نسبت به باتری تویوتا راو 4  هم 10 آمپر بالاتر است. ولتاژ این باتر ها البته همانند راو 4 همان 12 ولت است. باتری فابریک استفاده شده در این ماشین ها باتری اتمی است که وزنی در حدود 17.5 کیلوگرم دارند. این باتری تقریبا برای استفاده ادوات برقی دیگر مانند سیستم های صوتی هم بر روی این ماشین کفاف می دهد.

باتری تویوتا کمری

در انتخاب باتری و خرید تویوتا کمری هیبرید هم مانند سایر خودرو ها باید دقت نمود، چرا که نمی توان باتری ماشین را به صورت سلیقه ای و دلبخواهی انتخاب کرد. در انتخاب باتری برای خودرو های مختلف باید به چند نکته مهم توجه نمود؛ اول میزان برقی که خودرو برای انجام فعالیت های معمول خود به آن نیاز دارد؛ بعد میزان فضا و مکانی که برای باتری در قسمت زیر کاپوت در نظر گرفته شده است و نباید باتری اندازه ای نا مناسب داشته باشد. نکته دیگر هم مقدار قدرتی است که دینام هر ماسین برای شارژ یک باتری دارد و باید باتری ما با قدرت دینام مطابقت داشته باشد. با در نظر گرفتن این عوامل می توان به خریداری یک باتری مناسب برای خودرو اقدام نمود.

قیمت باتری تویوتا کمری

با توجه به عوامل بسیار زیاد و گسترده ای که در ساخت باتری های ماشین تاثیر گذار هستند، قیمت باتری تویوتا کمری دارای تنوع زیادی است. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت این باتری ها می توان به شرکت و برند سازنده آن ها اشاره نمود. باتری هاییی که توسط برند های معتبر و شناخته شده تولید می شوند، قیمتی بالاتر از برند های دیگر دارند که البته به طور معمول این بالا بودن قیمت، بالا بودن کیفیت را نیز به همراه دارد. در کشور ما شرکت های زیادی کار تولید باتری برای اتومبیل های مختلف را انجام می دهند که دارای قیمت های متفاوتی برای محصولات خود هستند. علاوه بر این که قیمت باتری های تولید شده توسط برند های خارجی هم با این ها متفاوت بوده و معمولا بیش تر است.

قیمت باتری تویوتا کمری

سال ساخت، تاریخ انقضا و موارد این چنینی هم در تعیین قیمت باتری تویوتا کمری نقش دارند. البته این که باتری ها از نوع اسیدی یا اتمی باشند هم بر قیمت آن ها تاثیر دارد و معمولا باتری های اسیدی یا باتری های تر قیمتی مناسب تر و ارزان تر از باتری های اسیدی دارند. اگر چه باتری فابریک استفاده شده بر روی ماشین تویوتا کمری از نوع اتمی است، اما در هنگام تعویض باتری اصلی این ماشین ها، ممکن است باتری اسیدی هم بر روی آن ها قرار بدهند. همه این ها عواملی هستند که بر قیمت باتری تویوتا کمری تاثیر داشته و اختلاف قیمت آن را در بازار به وجود می آورند.برای اطلاع از قیمت باتری ماشین صبا باتری و خرید باتری موتور سیکلت و خودرو می توانید به مرکز فروش باتری ماشین به صورت حضوری یا فروشگاه اینترنتی باتری موتور سیکلت و خودرو مراجعه کنید و با بهترین قیمت و اصلات کالا ، خرید باتری را انجام دهید.

جمع بندی

تویوتا از بزرگ ترین و بهترین شرکت های تولید خودرو در جهان است که در کشور ژاپن فعالیت می کند. ماشین تویوتا راو 4 از مدل های خوب ساخته شده توسط این شرکت است که به کشور ما هم وارد شده و با استقبال نسبتا خوب مردم رو به رو گردید. باتری تویوتا راو 4 که به صورت فابریک بر روی این ماشین ها قرار می گیرد دارای ظرفیتی برابر با 60 آمپر و ولتاژ 12 ولت است. البته در صورت استفاده از ادوات برقی مانند سیستم های صوتی بر روی این ماشین ها، می توان از باتری تویوتا راو 4 با ظرفیت بالاتر و تا 70 آمپر هم استفاده نمود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب