کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

باتری توسان

184 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 29 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چنانچه هیوندای توسان خود را نو خریده اید، حتما باطری ای که روی این خودرو می بینید، باتری اتمی کره ای فابریک کارخانه است. که البته به آب و نگهداری و سرویس نیازی ندارد. عمر متوسط باتری توسان دو سال است و بعد از گذشت این زمان، باید باتری تعویض گردد. پیشنهاد می شود از باتری اتمی به دلیل طول عمر بیشتر و عدم نیاز به مراقبت و نگهداری و همچنین آلودگی کمتر استفاده کنید. در صورتی که ماشین شما مصرف کننده های برقی اضافی نظیر سیستم صوتی و یا لامپهای پر نور زنون دارد بهتر است جهت عملکرد بهتر باطری از 80 آمپر استفاده کنید، اما اگر چیزی به ماشین خود اضافه نکرده اید و همان وسایل فابریک خود توسان است، همان باطری 70 آمپر مناسب بوده و نیازی به اضافه کردن آمپر باطری نمی باشد.

خرید باتری ماشین توسان

باتری توسان ix35   

باتری ماشین توسان ix35 70 آمپر می باشد که با ولتاژ 12 ولت در جریان است. ابعاد جایگاه قرارگیری باتری 25.5*17.6*22.5 سانتیمتر است. دو نوع باتری اسیدی (تر) و باتری اتمی (خشک) وجود دارد که البته به دلیل مزایای باتری سیلد در مقایسه با باتری اسید، توصیه می شود از باتری اتمی استفاده کنید. اگر شما بر روی خودروی ix35 خود سیستم صوتی حرفه ای به همراه آمپلی و یا چراغ های روشنایی تقویت شده نصب کرده اید، می بایست از باتری با ظرفیت آمپراژ بالاتر بهره بگیرید.

کارخانه برای هیوندای ix35 باتری فابریک و استانداردی که قرار داده است، بر طبق برق مورد نیاز خودرو معین نموده و در صورتی که شما یک قطعه برق جدیدی نصب کرده اید، باید باتری خودروی خود را ارتقا دهید تا با گذشت زمان برای باتری خودرو مشکلی پیش نیاید. میزان عمر باتری در واقع بسته به نوع مصرف شما و شرایط اقلیمی منطقه تان است و ممکن است یک باتری یک سال عمر کند و همان باتری در خودروی دیگر 3سال عمر کند. باتری در نواحی گرمسیر و مسیرهای پرترافیک سریعتر خراب می شود. طول عمر باتری های ایرانی 2سال و باتری های اصلی کره ای 3 سال می باشد.

خوابیدن باتری توسان

خرید باتری ماشین توسان

باتری ماشین توسان را می توان از فروشگاه های معتبر خریداری کرد. در خرید باتری ماشین توسان باید به این مسئله توجه نمایید که سیستم برق ماشین شما به باتری چند آمپر نیاز دارد. چنانچه خودروی شما مصرف کننده های برقی اضافی مثل سیستم صوتی یا لامپ های قوی دارد، حتما آمپر باتری بالاتری را انتخاب کنید. به عنوان مثال برای هیوندای توسان که باتری فابریک آن 60 آمپر می باشد، در صورت نصب مصرف کننده اضافی باید حداقل 74 آمپر مورد استفاده قرار داد.

در خصوص بهره گیری از باطری ایرانی و یا کره ای لازم به ذکر است که کیفیت باتری های ایرانی مثل صبا باتری، سپاهان باتری و برنا باتری در سال های اخیر بالا رفته و در ایران هر دو نوع باتری اتمی و اسیدی تولید می گردد.

باتری های ایرانی همه شرکت ها دارای گارانتی هستند. یعنی شما از هر کجا این باتری را خریداری کرده باشید، جهت استفاده از گارانتی باید به نمایندگی باتری مراجعه نمایید. باتری های خارجی نیز همچون باتری های ایرانی کارت گارانتی دارند و از علائم باتری های قاچاق، نبود کارت گارانتی می باشد که کاملا غیر معتبر و غیر قانونی است.

باتری توسان

خوابیدن باتری توسان

خوابیدن باتری ماشین یکی از اتفاقاتی است که معمولا برای هر راننده ای رخ می دهد.. زمانی که برای نخستین بار خوابیدن باتری برای شما اتفاق می افتد، این مشکل را چندان جدی نمی گیرید، اما چنانچه به کرات موقع استارت زدن متوجه شدید که باتری خودرو خوابیده باید به فکر یک راه حل باشید. از باتری ماشین در فصل زمستان بیشتر استفاده می شود و همین امر موجب خوابیدن باتری ماشین در فصل سرما می شود.  معمولا زمانی که دمای هوا به زیر صفر می رسد، باتری ماشین نشانه های فرسودگی و از کار افتادگی را نشان می دهد. محل قرارگیری باتری هیوندای توسان در کاپوت جلو سمت راننده می باشد. اگر باتری توسان بخوابد ماشین استارت نمی خورد و روشن نمی شود. برق پشت آمپر نمی آید و موقع استارت زدن استارت تق تق می کند.برای اطلاع از قیمت باتری ماشین بدون دریافت باتری کهنه و خرید باتری موتور سیکلت و خودرو می توانید به مرکز فروش باتری ماشین به صورت حضوری یا فروشگاه اینترنتی باتری موتور سیکلت و خودرو مراجعه کنید و با بهترین قیمت و اصلات کالا ، خرید باتری را انجام دهید.

علت استارت نخوردن هیوندای توسان

استارت نخوردن خودرو از جمله مشکلات شایعی است که تمامی راننده ها حتی برای یک بار هم که شده با آن مواجه شده اند. اکثر افرادی که با این مشکل مواجه می شوند سریع به سراغ باتری خودرو می روند و مشکل را از آن می دانند. ولی استارت نخوردن خودرو می تواند علل دیگری نیز داشته باشد. در خودرو هیوندا توسان اغلب اوقات اگر برق پشت آمپر نمی آید یا استارت ماشین خیلی ضعیف می خورد، باید باتری را تعویض کنید. اگر مدت زمان زیادی از نصب باتری خودروی شما گذشته یا تاریخ تولید باتری نصب شده روی خودروی شما منقضی شده، به احتمال زیاد باتری خودرو شما خراب است.

  • خراب شدن اتومات استارت ماشین توسان
  • پریدن یکی از فیوزهای داخلی خودرو هیوندای توسان
  • خراب شدن استارت خودروی توسان

جمع بندی

ماشین هیوندای توسان یکی از خودروهای پرطرفدار است که دارای باتری اتمی کره ای می باشد. عمر متوسط باتری اتمی، دوسال است و پس از این مدت، بهتر است تعویض شود. اگر برای خودروی خود مصرف کننده های برقی اضافی نصب کرده اید، بهتر است باتری توسان را ارتقا دهید. باتری توسان ix35، 70 آمپر است که دارای ولتاژ 12 ولتی جریان برق است. در صورت استارت نخوردن ماشین و نیامدن برق پشت آمپر، باتری ماشین خوابیده است. استارت نخورن ماشین یکی از مشکلات شایعی است که برای هر کدام از راننده ها اتفاق می افتد و علل مختلفی دارد.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب