کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

باتری اسپورتیج

97 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 30 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

خودرو ها و اتومبیل ها از نمونه جذاب ترین اختراعات بشر هستند که توانسته اند زندگی را وارد فاز و حالت جدید کنند. در مدت زمانی بسیار کوتاهی پس از اختراع و رونمایی اولین ماشین های سواری و باربر ٬مدل ها و نمونه های بسیار متنوع دیگری در سطوح قدرت مختلف و کارایی های گوناگون تولید شده و به بازار معرفی شدند. کارخانه ها و نام های زیادی در سراسر جهان پدید آمدند که هر یک برای معرفی محصولی بهتر و کامل تر در خصوص انواع ماشین ها با یکدیگر رقابت می کنند. این رقابت گسترده و بازار تقاضای به مراتب گسترده تر برای انواع ماشین ها باعث شده است تا ما هرروزه شاهد مدل های جدید خودرو باشیم. در خودرو های جدید شما شاهد این هستید که ظاهر و بدنه دقیقا همگام با ویژگی های درونی ماشین و موتور و سایر قطعات در حال بهبود و پیشرفت هستند. قطعات درونی ماشین ها در تقابلی همیشگی با یکدیگر هستند تا بتوانند انرژی و کابرد مورد نیاز را ایجاد کنند. در ادامه این متن قصد داریم در خصوص باتری ماشین ها به خصوص خرید باتری اسپورتیج صحبت کنیم. امید است که مورد استفاده شما واقع شود.

باتری اسپورتیج

باتری کیا اسپورتیج

این روز ها در ماشین های مختلف از نوعی باتری اسید-سرب استفاده می شود. این باتری ها قابلیت این را دارند که مجددا شارژ شوند از این رو برای ماشین ها بسیار مناسب هستند و می توانند طول عمری بالا داشته باشند از سوی دیگر چنین باتری هایی به سادگی با یک تحریک ساده مجددا شروع به کار می کنند از این رو استفاده از آن ها و یا تعمیر آن ها بسیار آسان خواهد بود. باتری های ماشین در دو نوع تر و خشک تولید شده و مورد استفاده واقع می شود.

 مدل های باتری تر با خود آلودگی ها و خطرات زیادی به همراه داشته اند که این ویژگی ها موجب شده است باتری های خشک بیشتر و به شکل عمده در ماشین ها استفاده می شوند. باتری هایی که می توانند برای ماشین های مدل کیا اسپورتیج مناسب شمرده شوند باتری های مدل اتمی خشک و بدون نیاز به نگهداری یا به اصطلاح Maintenance Free هستند. عمر مفید این باتری ها در ماشین اسپورتیج چیزی حدود ۲ سال یا ۴۰۰۰۰ کیلومتر است. شما می توانید با تهیه باتری هایی که ظرفیت بالا تری دارند٬ علاوه بر افزایش عمر باتری اسپورتیج فشار وارد شده بر ماشین به هنگام استفاده از تجهیزات برقی را نیز به شکل قابل توجهی کاهش بدهید.

باتری کیا اسپورتیج

باطری اسپورتیج

باتری از قسمت های مهمی در ماشین است به واسطه فعالیت باطری است که ماشین شما استارت می خورد و یا می توانید در آن از سایر تجهیزات برقی مانند ضبط٬ چراغ ها٬ بالابر شیشه و آیتم هایی این چنینی استفاده کنید. نکته ای که در خصوص باتری اسپورتیج وجود دارد این است که حتی اگر پس از طی ۴۰۰۰۰ کیلومتر مسافت٬ باتری ماشین همچنان سلامت است و کار می کند شما حتما بایستی آن را عوض کنید چرا که باتری ها قطعاتی هستند که به واسطه فعل و انفعالات شیمیایی کار می کنند و گذشتن از تاریخ انقضای این واکنش ها و یا استفاده بیش از حد از آن ها می تواند خطر ساز باشد و یا به سایر قطعات ماشین آسیب برساند.

شما می توانید اطلاعات مربوط به تاریخ تولید و عمر مفید باتری های ماشین را از روی بدنه آن ها مشاهده کنید. ممکن است یک باتری طول عمر کوتاه تر و یا بلند تری داشته باشد اینجا است که شما بایستی رفتار خود را با توجه به نوع مشخص باتری که از آن استفاده می کنید تنظیم کنید.

بهترین باتری ماشین کیا اسپورتیج

برند های زیادی چه خارجی و چه داخلی در حوزه تولیدات باتری اسپورتیج و یا سایر ماشین ها فعالیت می کنند. در میان سایر برند های خارجی٬ محصولات کره ای در ایران محبوب تر هستند و بیشتر از برند های دلکور٬ اتلس بی ایکس٬ هیوندا٬ گلوبال در ایران در خصوص باتری های ماشین استفاده می شود. در حال حاضر به واسطه منع قانونی که در خصوص واردات باتری های ماشین صورت گرفته است شما نخواهید توانست باتری های خارجی با کیفیت با تاریخ های تولید به روز پیدا کنید و بایستی به سراغ انواع برند های ایرانی بروید.برای خرید باتری خودرو و موتورسیکلت می توانید قیمت روز باتری آزاد و قیمت باتری دولتی را در وب سایت های معتبر فروش اینترنتی باتری ماشین و موتور مشاهده کنید و خرید خود را انجام دهید.

بهترین باتری ماشین کیا اسپورتیج

در ایران نام هایی مانند سهند٬ اوربیتال٬ زیتکس٬ ویگور ٬سیلور٬ هندل٬ پوشیتا٬ ریبال٬ اتم٬ کاما توسط کارخانه هایی مانند صبا باتری٬ سپاهان باتری٬ برنا باتری٬ آذر باتری٬ نیرو گستران خراسان٬ پاسارگاد صنعت٬ دورنا باتری ارس٬ وایا باتری٬ ویستا الکتریک٬ آکو باتری تولید شده و مورد استفاده واقع می شوند. این باتری ها می توانند در ظرفیت مناسب و همچنین با داشتن علامت های استاندارد برای ماشین های اسپورتیج مناسب شناخته شوند. مهم است که شما حتما به تاریخ تولید و تاریخ انقضای باتری دقت کنید و حتما از افراد متخصص و حرفه ای برای تعویض باتری و یا نصب باتری جدید کمک بگیرید.

جمع بندی

باتری های ماشین٬ قطعاتی هستند که می توانند فرایند استارت زدن و استفاده از تجهیزات برقی در ماشین را ممکن سازند. باتری اسپورتیج از نمونه باتری های اتمی و خشک است که در ظرفیت ها و قدرت آمپردهی های متفاوت توسط برند های ایرانی و خارجی تولید می شود. در خصوص استفاده از باتری ها تاریخ های تولید و انقضا بسیار حائز اهمیت هستند. در صورتی که باتری به موقع تعویض نشود ممکن است آسیب های خطر سازی برای ماشین و سایر قطعات رخ بدهد. نصب و تعویض باتری ها تنها باید به واسطه افراد متخصص و حرفه ای در زمان مناسب انجام شود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب