کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

الگوریتم RankBrain چیست

226 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 14 مهر,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شما با استفاده از لینک وب سایت مورد نظر، چنانچه به دنبال صفحه دیگری نباشید این الگوریتم به خاطر انتخاب و توجه شما امتیاز مثبتی را برای صفحه در نظر می‌گیرد. هرگونه محتوای نامناسب نیز به واسطه تغییرات خاصی که بر روی آن اعمال می‌شود به جمع سایت‌های قعر گوگل می‌پیوندد. بدین ترتیب صفحه گوگل می‌تواند با الگوریتم RankBrain مدت زمانی که کاربر در سایت حضور دارد و همچنین انتخاب کاربر امتیازات خاصی را برآورد کند. گوگل همیشه به فکر رفاه و رضایت کاربران خود است و دلیل وجود این نوع الگوریتم‌ها نیز به همین علت است.

رابطه الگوریتم رقص گوگل و رنک برین

 امتیاز زمان حضور کاربر

به این نکته باید توجه داشته باشید که زمان حضور کاربر در سایت صددرصد می‌تواند شما را به مفهوم الگوریتم RankBrain چیست آشنا کند. با توجه به نتایج جستجو زمانی که کاربر وارد سایت می شود و با  توجه به آی پی مورد نظر کاربر بسیاری از اطلاعات و امتیازات خاصی را برای سایت در نظر می‌گیرد .زمان حضور کاربر حدود ۱۰ دقیقه و ۱۰ ثانیه بسیار زمان ارزشمندی است و این چنین است که شما می‌توانید زمان حضور کاربر را یک فاکتور مهم برای سوئوی سایت در نظر بگیرید.
زمانی‌که کاربر در صفحه مورد نظر بماند به این دلیل است که محتوا توانسته نیاز وی را برطرف کند و به همین خاطر، امتیاز ارزشمندی از الگوریتم RankBrain برای این سایت در نظر گرفته می‌شود؛ چراکه محتوای سایت صددرصد محتوای قابل قبولی است و به همین دلیل در نتایج جستجوی گوگل می‌تواند نتیجه قابل توجهی داشته باشد که با تکرار این اتفاق شما می‌توانید سایت خود را بسیار با تغییرات قابل قبولی رو به رو کنید.

رابطه الگوریتم رقص گوگل و رنک برین

 با توجه به الگوی رقص گوگل زمانی که این الگوریتم  برای یک مدت زمان کوتاهی سایت را در صفحه اول قرار می‌دهد RankBrain با توجه به بازخورد سایت و استقبالی که از سایت به عمل می‌آید، میتواند جایگاه آن را در گوگل مشخص کند و افراد اگر زمان حضور خود را وابسته به آماری که باید باشد قرار دهند RankBrain صفحه اصلی را برای جایگاهی اصلی سایت مشخص می‌کند؛ چرا که الگوریتم رقص گوگل نیز می‌تواند تغییرات خاصی را برای سایت به نمایش بگذارد و با توجه رتبه سئو و الگوریتم RankBrain برای سایت بسیار مفید باشد.

تعریف الگوریتم RankBrain

مفهوم کلیدی به جای عبارت کلیدی

الگوریتم RankBrain چیست  را شما می‌توانید به عنوان یک مفهوم کلیدی به جای عبارت کلیدی در نظر بگیرید؛ چرا که این هوش مصنوعی می‌تواند با توجه به کلمه‌هایی که کاربر آن را جستجو می‌کند کلمات مشابه را نیز به او نشان دهد. تفسیر خاصی را هوش مصنوعی برای کلمات به نمایش می‌گذارد که البته این هوش مصنوعی با توجه به تاریخچه جستجو کاربر، منطقه جغرافیایی و بسیاری از عوامل دیگر به تفسیر عبارت جستجو شده می‌پردازد.

رابطه تولید محتوا با RankBrain 

ماهیت الگوریتم RankBrain چیست این‌گونه است که شما بتوانید تکنیک و استراتژی‌های خاصی را برای جایگاه هر چه بهتره سایت مورد نظر خود در نظر بگیرید. مفهوم گرایی یکی از ویژگی‌های اصلی برای شناخت مفهوم الگوریتم RankBrain چیست است. توجه به اهمیت تولید محتوای قوی را شما در زمینه سئوی سایت به خوبی درک کرده‎اید. محتوا را به عنوان یک موضوع مهم در رتبه سایت گوگل شناسایی می‌کنند که می‌تواند شما را به نتیجه قابل توجهی در رتبه گوگل مواجه کند. بدین جهت سعی کنید رابطه بین تولید محتوای قدرتمند و با مفهوم اصلی الگوریتم RankBrain چیست پیدا کنید. کیفیت محتوا مهم‌ترین نکته محسوب می‌شود تا شما بتوانید به هدف مشتری محتوای سایت را نزدیک‌تر کنید. اینچنین یک حالت تعامل را ایجاد کرده‌اید و با کاربر رابطه نزدکی را می‌توانید تجربه کنید که امروزه توجه بسیار زیادی بر روی محتوا و مفهوم متن و استانداردهای خاص آن صورت گرفته است. پس صددرصد با کمک الگوریتم این قدرت را دارید که سایت خود را هر چه سریعتر در صفحات اولیه گوگل مشاهده کنید.

سخن پایانی
حال که با الگوریتم RankBrain چیست آشنا شدید، موضوع برای شما روشن می‌شود که نوع تولید محتوا و رضایت کاربر در هنگام جستجو تا چه حد می‌تواند بر روی کارکرد و راندمان اصلی الگوریتم RankBrain تاثیر بگذارد. اصولا در زمان جستجو ۱۰ سایت به کاربر پیشنهاد می‌شود که اگر شما قصد داشته باشید بین این 10 سایت حضور داشته باشید، باید در ابتدا با الگوریتم RankBrain چیست آشنا شوید تا بتوانید در بین جستجوها نام سایت خود را به ثبت برسانید. تمامی محتوایی که شما به صورت دوره آن را تغییر می‌دهید باعث بالا رفتن سئوی سایت می‌شود و همچنین الگوریتم RankBrain می‌تواند صفحه شما را با امتیاز خوبی رو به رو کند و در هنگام اشتراک گذاری آن را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد و این چنین، شما در نتایج جستجو نیز می‌توانید سایت خود را به عنوان یک سایت کاربردی با راندمان بالا مشاهده کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب