کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

اخبار مد

332 بازدید
درج شده در روز پنجشنبه, 11 دی,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

عرصه‏ مد به اندازه‏‌ عرصه‏ زندگی انسان است و همه آیین های آن را شامل می شود. در مجموع هر کجا که حرف از جنبه زیبایی شناختی در میان باشد، مد هم آنجا حضور دارد. عرصه پوشش، آرایش، مدل کیف، لوازم منزل، حتی ادبیات سیاسی، محیط آرایی، روش احوال‌ پرسی، مدل ماشین و به اختصار جنبه‌ های زیبایی شناختی تمام کالاهای دنیوی، پهنه مد و مد گرایی می باشند. اما علی رغم آن که مد و مدگرایی تمام گستره‏ زندگی را شامل می شوند، پوشاک و شیوه‌ آرایش، برجسته ‌ترین کالای مد شونده به حساب می آیند. اگرچه مد پیوسته در بین همه نسل‌ها و دوره ها وجود داشته است، اما آهنگ رشد آن تا عصر معاصر بسیار کند بود. در عصر معاصر به خصوص در چند دهه اخیر در حقیقت مد و مد گرایی به بیشترین حد خود رسیده است. بدون شک افزایش وسایل ارتباط جمعی مانند: ماهواره و اینترنت از یک سو و پیشرفت سطح زندگی و آسایش و بیشتر شدن نقدینگی موجود در کشورها از دلایل اصلی آن هستند.جهت خرید لباس می توانید به وب سایت های خرید لباس آنلاین مراجعه کنید و انواع لباس مانند : خرید لباس زنانه ، لباس عروس ، لباس پسرانه ، لباس نوزاد ، لباس دختر بچه ، لباس دخترانه و ... مشاهده کنید  و از قیمت آن ها با خبر شوید و به راحتی خرید کنید.

اخبار مد


ردپای مد در فرهنگ ها

از سوی دیگر معمولاً مدها در بیشتر فرهنگ‌ ها آشکار شده اند و امری غیر قابل اجتناب و حتمی هستند. هیچ فرهنگی را نمی توان یافت که کلمه مد در آن بیگانه باشد، ولی در فرهنگ ‌های گوناگون جلوه و پدیدار شدن مد و مدگرایی نسبی و ناهمگون است. معمولاً در جوامع دینی که هنوز به آیین های دینی خود پایبند هستند، واقعه مد و مد‌گرایی در آن ها آهسته و ضعیف است. در ایران جریان مد و لباس مدتی است که به وسیله بنیاد ملی مد که از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هدایت می گردد، روند سریعی گرفته و شاهد تمرکز دولت و قسمت های گوناگون حاکمیت به مبحث مد اسلامی هستیم. مد در ایران از منظر تاریخی در مرکز توجه قرار داشته و ابتکارات و خدمات ایرانیان در طول تاریخ، به صنعت مد جهان چشمگیر بوده ‌است. ایران در مد و پوشاک بر طبق اسناد تاریخی بین ‌المللی، پیشگام، مبتکر و برتر بوده ‌است. این کشور میزبان اتفاقات و هفته‌ های مد بین‌المللی است که در حال حاضر این اتفاقات نتوانسته ‌اند آوازه جهانی بالایی به دست آورند. امکان برگزاری این وقایع با فراهم سازی مجوز وجود دارد. وقایع مد دولتی و خصوصی در ایران اجرا می شوند که وقایع مد خصوصی، معمولاً با الگو گرفتن از وقایع معروف خارجی هستند. طراحان بسیار زیادی در ایران و کشورهای دیگر در دنیای مد وارد شده اند و توانسته اند طرح های بسیار زیبایی در زمینه پوشاک، جواهرات، کیف و کفش، عینک و غیره ارائه کنند.
 

ردپای مد در فرهنگ ها

اخبار دنیای مد

هر روزه اخبار دنیای مد به وسیله گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات مخصوصا شبکه های اجتماعی، مخاطبان زیادی پیدا کرده و افراد بسیاری از 3.5میلیارد کاربر اینترنت که نیمی از جمعیت دهکده جهانی امروز را تشکیل می دهند، اخبار دنیای مد و جدیدترین طرح ها را از خانه مد شرق و غرب پیگیری می کنند. البته بلاگرها و هشتگ های معروف مدگردها در اینستاگرام نقش موثری در شناساندن و واکاوی مد و لباس و کلکسیون طلا و جواهرات سلبریتی ها و برندهای مورد توجه مدگردها و شیک پسندها را بر عهده دارند.


مد و حجاب اسلامی

چند سالی است مد و حجاب اسلامی، در مرکز توجه رسانه های دنیا قرار گرفته و تولیدات کالاها و خدمات در این زمینه روند افزایشی به خود گرفته است. بعضی از طراحان خانه های مد، از لباس هایی پرده برداری کرده اند که به آسانی توسط خانم های مسلمان در کشورهای گوناگون جهان قابل استفاده بوده و آن ها را جهت همراهی با مد جهانی با ملاک های مذهبی و اسلامی راغب می سازد. صفحه مد و لباس اسلامی در اینستاگرام با منتشر نمودن نزدیک به 5000 عکس از مدل های مربوط به پوشش خانم ها با روسری و مانتو و در مجموع لباس هایی بر پایه ملاک های اسلامی توانسته بیش از 400 هزار فالور به دست آورد که بعضی از کاربرانش نیز بانوان غربی هستند.
 

اخبار دنیای مد

 

اخبار مد و لباس

تهران میزبان بااهمیت ترین وقایع مد و پوشاک ایرانی است و امکان برگزاری این وقایع با فراهم نمودن مجوز وجود دارد. از انقلاب ۱۳۵۷، وقایع مد دولتی که در تهران برگزار می‌ گردند، تمام آن ها با شرایط جمهوری اسلامی ایران سازگار بوده و گاهی اوقات شیوه برگزاری خاص خود را دارند. با این وجود، بخش خصوصی تهران، وقایع مد با استاندارد های بین‌المللی را برگزار نموده است که به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پوشش خانم ها در این وقایع خارج از «عرف» بوده ‌است. جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، امکان برگزاری در سراسر کشور را دارد، اما در حال حاضر فقط در شهر تهران برگزار شده و طراحان را از همه کشورها جذب می نماید. شهرداری تهران به عنوان یک سازمان غیردولتی ، نمایشگاه ملی پوشاک و مد ایرانی، با سبک ایرانی و اسلامی را برگزار می‌ نماید که به عنوان مثال، واقعه سال ۲۰۱۷ آن در پارک گفتگوی تهران برگزار شد. در این واقعه انواعی از پوشاک اسلامی و کلاه به نمایش درآمد.جهت خرید لباس می توانید به فروشگاه اینترنتی لباس مراجعه کنید و انواع لباس مانند : پيراهن مجلسي ، لباس نوزادی دختر ، لباس هودی دخترانه ، لباس نوزادی پسرانه ، خرید لباس مجلسی ، لباس ورزشی مردانه ، لباس ورزشی زنانه و ... مشاهده کنید  و از قیمت آن ها با خبر شوید و به راحتی خرید کنید.

تفاوت دنیای مد امروزی با مد قرن بیستم

مد دنیای امروز با روال سنتی قرن بیستم فاصله بسیاری دارد. اکنون می بینیم لباس های مفهومی طراحی می شوند که خوشبختانه در ایران نیز خانم های جوانی که گاهی فارغ التحصیل مرکزهای طراحی مد داخل و خارج از کشور هستند، از این امکان برای کارآفرینی سازنده بهره گرفته و با طرح ها و نقش های ایرانی، سبک نوینی از پوشش ایرانی در اختیار جامعه مخاطبان و بیشتر جوانان خود قرار می دهند.

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب