کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

اجاره ماشین در رامسر

219 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 06 بهمن,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
4.0

اتومبیل ها و خودروهای شخصی یکی از مهم ترین وسایل حمل  و نقل روزانه هستند، اما برای شخصی که در سفر است ممکن است دسترسی به اتومبیل شخصی دشوار باشد و از سویی دیگر، هزینه حمل  و نقل با تاکسی نیز مقرون  به صرفه نباشد. از این رو دسترسی به ماشین موقتی می  تواند نیاز اشخاص را تا حدودی برآورده کند. از سویی دیگر واقعیت این است که خرید ماشین، هزینه های جانبی مثل استهلاک و بیمه بر روی دست ما می گذارد. بنابرین شاید اجاره ماشین در رامسر بتواند گزینه بهتری باشد.  در ادامه این مطلب درباره اجاره خودرو و شرایط آن بیشتر صحبت خواهیم کرد. 

تاریخچه اجاره خودرو رامسر

تاریخچه اجاره خودرو رامسر

بیایید ابتدا به بررسی تاریخچه اجاره خودرو در رامسر بپردازیم. پیشینه یک پدیده، همواره جذاب و شنیدنی است و به درک بهتر ما از موضوع کمک می  کند. برای اولین بار در سال 1916؛ شخصی به نام جو سندروس  ایده اجاره ماشین و پول گرفتن از مشتریان بر اساس مسافت طی شده مطرح شد.  او مایل سنجی را به منظور محاسبه مسافت به چرخ جلویی ماشین متصل کرده و آن را در اختیار افراد ثروتمند قرار می  داد. وقوع جنگ جهانی دوم منجر به گسترش این روند شد و ایستگاه  های قطار با همکاری شرکت  های اجاره خودرو، کسب درآمد می کردند. بعد از جنگ جهانی دوم، رقبای این صنعت افزایش پیدا کرد و منجر به پیدایش آژانس  های بزرگ و قدرتمند در این حوزه گردید. مجموعه های اجاره خودرو در رامسر نیز از جمله این مجموعه های قدرتمند محسوب می شوند.

یکی از قطب های فعالیت این صنعت در ایران، در شهر رامسر قرار گرفته است. افراد می توانند با کمک آژانس  های اجاره ماشین، سواری با خودروهای لوکس و خارجی را تجربه کنند. اجاره ماشین در رامسر قوانین و مقرراتی دارد که رعایت آن ها برای همگان الزامی است. 

قوانین و مقررات اجاره خودرو در رامسر

مزایای اجاره ماشین رامسر

رامسر یکی از شهر های توریستی و بسیار زیبای واقع در شمال کشور ما است. به دلیل توریستی بودن این شهر، مجموعه های بسیاری هستند که خدمات اجاره ماشین را ارائه می کنند.
از مزایای اجاره ماشین در رامسر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اگر برنامه روزانه خود را نگاه کنید، مشاهده میکنید که در بیشتر موارد خودرو شخصی شما در پارکینگ خانه و یا کنار خیابان در حال استهلاک است. علاوه بر هزینه های استهلاک، هزینه های مربوط به بیمه، مالیات یا تصادف نیز هزینه های بیشتری بر روی دست ما می گذارند. برای همین معتقدیم که اجاره خودرو یک انتخاب هوشمندانه با صرفه اقتصادی است. زیرا با کرایه اتومبیل، فقط زمان هایی که نیاز به خودرو دارید هزینه آن را می پردازید. با اجاره خودرو در رامسر، لازم نیست زمانی که نیازی به ماشین شخصی ندارید، هزینه های گزافی را محتمل شوید.
  • یکی دیگر از مزایای اجاره خودرو این است که می توانید همیشه ماشین های لوکس یا صفر کیلومتر سوار شوید. خرید ماشین با توجه به تورم و گرانی در ایران کاری بسیار زمان بر و دشوار است. اما با رنت ماشین می توانید خودروهای متنوع و آخرین مدل را همیشه در دسترس دارید و هر لحظه از رانندگی لذت خواهید برد. در رامسر شرکت های زیادی در زمینه خودرو فعالیت می نمایند. بیشتر برندهای خودرو مازراتی، پورشه، بی ام و، بنز، تویوتا، کیا، هیوندای، پژو، شورولت مورد علاقه مردم است که مجموعه های کرایه ماشین در رامسر آن ها را ارائه می کند.

قوانین و مقررات اجاره خودرو در رامسر

اجاره ماشین در رامسر از نظر حقوقی یک نوع قرارداد محسوب می شود که اثر آن انتقال مالکیت منافع به طور موقت به اشخاص حقیقی یا حقوقی صورت میگیرد. است. کرایه یا همان اجاره در مورد هر مالی که ماندنی باشد و با استفاده از آن تمام نشود امکان پذیر است. 
توجه داشته باشد تا زمانی که خودرو در دست شما کرایه است، شما باید رفتار متعارف با ماشین را رعایت کرده و در بروز خسارت، طبق قرارداد باید هزینه آن را تمام و کمال پرداخت کنید ( البته در این مورد بیمه به کمک شما می آید.) نکته بعدی که خصوص رنت ماشین باید بدانید این است که طبق قانون، اگر شما رفتار معقولی با ماشین داشته باشید نیازی به پرداخت خسارت آن ندارید و شرکت بیمه به صورت تمام و کمال آن را متقبل خواهد شد.

مزایای اجاره ماشین رامسر

معایب رنت ماشین در رامسر

با توجه به توضیحاتی که بالا دادیم، ممکن است شما نیز دسته افرادی باشید که از ترس خسارت و سایر معایب هیچ گاه به سراغ رنت ماشین نروید. همچنین اجاره و کرایه ماشین نیازمند ضامن است که بسیاری از افراد از ترس آبرو ریزی نیز به سراغ این گزینه نمی رود. اما واقعا با یک حساب سرانگشتی متوجه می شود که مزایای رنت و کرایه به معایب آن می چربد. به عنوان مثال کرایه برخی از ماشین ها به نسبت پایین تر بوده هر چقدر تعداد روزهای بیشتری اتومبیل را کرایه کنید؛ قیمت آن هم دارای تخفیف بیشتری می شود و به صرفه تر خواهد بود. 
رامسر یکی از زیباترین و سرسبزترین شهرهای شمالی کشورمان است که سالانه مسافران بسیاری به آن سفر می کنند. اگر شما نیز قصد سفر به این شهر را دارید پیشنهاد می کنیم که از خدمات اجاره ماشین در رامسر بهره بگیرید. این خدمات هم در هزینه های شما صرفه جویی خواهند کرد و هم به شما امکان خواهند داد که سوار ماشین های لوکس شوید. اجاره ماشین در رامسر دارای مزیت هایی می باشد که معایب آن را پوشش می دهد و بنابراین یک گزینه به صرفه محسوب می شود.
 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب