کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

اجاره ماشین تشریفات

321 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 02 خرداد,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

کاربردهای  اجاره ماشین تشریفات

خودرو‌های افراد سیاسی با درجه امنیتی بالایی تولید شده و گا‌ها حتی در برابر انفجار بمب نیز مقاوم است. شرکت‌های محدودی در دنیا توانایی ساخت چنین خودرو‌هایی را دارند و البته درآمد خوبی از ساخت خودرو‌های ویژه سیاسی یا تشریفاتی کسب می‌کنند. اجاره ون های تشریفاتی برای حمل و نقل افراد مهم نیز رواج بسیاری دارد. به صورت کلی دو کاربرد زیر را برای ماشین های تشریفاتی می توان در نظر گرفت:

اجلاس ها و همایش ها

از مهمترین کاربرد خودرو های تشریفاتی، ترانسفر و بردن و رساندن افراد مهم و تأثیر گذار به محل برگزاری همایشات و یا اجلاس ها و جلسات سران و افراد مهم آن شهر یا کشور است که میزبانان این مراسم های مهم هم بهتر است به فکر اجاره خودرو با راننده تشریفات باشند.

قرار های کاری

از دیگر کاربرد خودرو های تشریفاتی همان طور که اشاره کردیم برای جا به جایی افراد و شرکای مهمی که با آن ها قرار کاری دارید و برای مثال می خواهید با آن ها یک قرارداد مهم امضا کنید، برای این که بیشترین تأثیر گذاری را بر آن ها داشته باشید و میزبان خوبی برایشان باشید، علاوه بر فراهم کردن یک اقامت و پذیرایی خوب می توانید با کرایه خودرو تشریفات، رفت و آمد راحتی را هم برای آن ها رقم بزنید

تفاوت خودروهای تشریفات با سایر خودرو ها چیست؟

در اغلب مواقع موارد خودروهای تشریفاتی به دلیل شرایط نسبت به سایر خودرو ها از امنیت بسیار بیشتری برخوردار هستند، خودرو های تشریفاتی دارای شیشه های ضد گلوله و بدنه های مستحکم هستند و از لحاظ سیستم داخلی بسیار قابل اعتماد و باکیفیت هستند. خودروهای تشریفاتی به شما این فرصت را می دهد تا پرقدرت از خیابان ها عبور کنید. در این میان، سران و مقامات بعضی از کشور ها از ماشین های تولیدات داخلی خود برای جا به جایی استفاده می کنند اما برخی دیگر ماشین های خارجی را برای خود بر می گزینند.

کاربردهای  اجاره ماشین تشریفات

از محبوب ترین و معروف ترین خودروهای تشریفات جهان می توان به دو مورد زیر اشاره کرد:

خودرو مولسان

بنتلی از آن شرکت‌هایی است که سابقه ای طولانی در ساخت خودروهای سفارشی و امنیتی دارد. بنتلی انتخاب اول خانواده ‌های سلطنتی در جهان است و مدل مولسان این شرکت با برخی ویژگی‌های امنیتی بیشتر، برای بسیاری از خانواده‌ های سلطنتی و سیاسی ساخته می‌شود. مولسان پیشرفته ضد گلوله و دارای تهویه مقاوم در برابر دود است. این خودرو از فولاد و کولار ساخته شده و پنجره‌های آن با شیشه نشکن، ساخته شده است. نوعی لاستیک مسطح در چرخ‌ های این خودرو به کار گرفته شده که قادر است در هر شرایطی به راه خود ادامه دهد، سیستم ارتباطی  A PA نیز حتی در وسط میدان جنگ قادر است با هر ایستگاهی ارتباط برقرار کند.

خودرو  X5 Protection از شرکت بی ام دبلیو

خودرو محبوب X5 به واسطه ظاهر جذاب و بدنه مستحکم خود، یکی از گزینه‌های برتر برای تبدیل شدن به یک خودرو تشریفاتی است. نسخه ویژه این خودرو با نام X5 Protection توانسته امتیاز امنیتی VR6 را دریافت کند. این خودرو با لاستیک‌های مسطح قادر به ادامه حرکت در شرایط   اتصالات مخصوص و گزینه‌ های ایمنی مخصوص کف و سقف خودرو، از دیگر ویژگی‌های X5 Protection هستند، این خودرو در نسخه‌ هایی با سطح امنیتی مختلف تولید می‌شود.

خودرو های تشریفاتی ایران

در ایران از خودرو های تشریفاتی قدیمی تر ساخت کشور های اروپایی مانند انواع مدل های پژو، مرسدس بنز یا مدل های مختلف بی ام و به خصوص سری پنج و هفت برای حمل و نقل رئیس جمهور و دیگر اشخاص مهم کشور استفاده می شود. البته امروزه دیگر کاربرد خودرو های تشریفاتی مختص مقامات مهم کشوری نیست و کمی نسبت به قبل عمومیت بیشتری یافته است.

یکی از کاربرد خودرو های تشریفاتی ترانسفر فرودگاهی است. برای استقبال مسافران مهمی که برایتان می آیند که می توانند مقامات مهم سیاسی یا اجتماعی و یا شرکای کاری مهمی که از شهر ها و یا کشور های دیگر سفر می کنند، می توانید با اجاره ماشین تشریفات در فرودگاه به استقبال و خوشامد گویی آن ها بپردازید. علاوه بر این، برای پیشواز این مسافران و رساندن آن ها به فرودگاه هم می توانید از این خدمات استفاده کنید. علاوه بر خودرو های تشریفاتی، اگر مسافران شما تعدادشان بیشتر باشد می توانید با ون هایVIP  به استقبال آن ها بروید . برای اجاره ون هم باید با راننده آن ها را کرایه کنید.

تفاوت خودروهای تشریفات با سایر خودرو ها چیست؟

جمع بندی

خودرو‌های افراد سیاسی با درجه امنیتی بالایی تولید شده و گا‌ها حتی در برابر انفجار بمب نیز مقاوم است. از جمله مهمترین شرکت های تولیدکننده خودروهای تشریفاتی می توان به بی ام دبلیو و مولسان اشاره کرد. اجاره ماشین تشریفات برای حمل و نقل افراد مهم نیز رواج بسیاری دارد. این خودرو ها برای قرارهای کاری مهم و یا اجلاس و همایش های مهم اجاره شوند. در ایران از خودرو های تشریفاتی قدیمی تر ساخت کشور های اروپایی مانند انواع مدل های پژو، مرسدس بنز یا مدل های مختلف بی ام و به خصوص سری پنج و هفت برای حمل و نقل رئیس جمهور و دیگر اشخاص مهم کشور استفاده می شود.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب