کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

اجاره لامبورگینی

429 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 27 اردیبهشت,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

لامبورگینی یکی از لوکس ترین و بهترین ماشین ها در سطح جهان است که در داخل ایران به دلیل نرخ تورم ارزی و تحریم ها، با محدودیت های بسیاری برخوردار است و شاید نتوانیم به راحتی آن را خریداری کنیم. به همین منظور اجاره لامبورگینی برای کوتاه مدت یکی از بهترین روش ها برای استفاده از لامبورگینی است. مراکز اجاره متعددی در سراسر شهر های ایران وجود دارد که شما می توانید برای اجاره لامبورگینی از آن ها کمک بگیرید. در ادامه درباره قوانین این مراکز و مدارک لازم برای اجاره خودرو لامبورگینی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اجاره لامبورگینی

اجاره لامبورگینی در تهران

برای رنت خودرو لامبورگینی در تهران یا سایر شهرها، مراحل زیر را باید دنبال کنید. برای رنت ماشین لامبورگینی در مرحله اول باید به دنبال یک موسسه و شرکت معتبر باشید و به افراد شخصی اعتماد نکنید. چرا که در صورت اجاره ماشین به ‌صورت شخصی می ‌توانند آن فرد به‌ راحتی مبلغ که شما داده ‌اید گرفته و خودرو را به شما تحویل ندهد یا موارد دیگر که به وفور می‌توانید در خبرگزاری ‌ها مشاهده کنید. یکی از این موارد آگهی ‌های اجاره ماشین از دیوار است. تعداد زیادی آگهی اجاره ماشین در این سایت وجود دارد که تمامی آن ‌ها به ‌صورت شخصی هستند که ممکن کلاهبرداری بوده و هیچ قراردادی برای ارائه ندارند.

مرحله دوم آماده کردن مدارک و هزینه لازم است. شرکت‌ های اجاره ماشین برای ضمانت مدارکی را از شما دریافت می ‌کنند. این مدارک می‌تواند شامل ودیعه نقدی، چک به مبلغ خودرو باشد. برخی از شرکت‌ها در صورت نداشتن چک ممکن است ودیعه نقدی دریافت کنند. کپی کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی نیز جزو مدارک ضروری است که تمام این مؤسسات از شما دریافت می ‌کنند. برای اجاره ماشین و اطمینان از رنت کار باید یک قرارداد رسمی بین شما و شرکت بسته شود. این قرارداد شامل موارد خسارات وارد شده، نحوه بیمه خودرو، مبلغ دریافتی از شما، ودیعه و کروکی خودرو است. حتماً به این نکته توجه داشته باشید در صورت نداشتن قرارداد رسمی به ‌هیچ‌ عنوان خودرو اجاره نکنید. زیرا در صورت ایجاد هر خسارت و یا هر موردی هیچ مدرکی برای اثبات نخواهید داشت.

قیمت اجاره ماشین در کیش

به دلیل قرارگیری جزیره در منطقه آزاد و نداشتن هزینه گمرک برای ماشین ‌ها قیمت خودرو در کیش بسیار ارزان می باشد. شما می ‌توانید با قیمتی مناسب آخرین‌مدل‌های ماشین‌ های روز دنیا را در اختیار داشته باشید. هزینه اجاره ماشین در کیش به‌ مراتب کمتر از هزینه اجاره ماشین در تهران و دیگر شهرهای ایران است. شما می‌توانید یک خودرو لوکس خارجی را با مبلغ بسیار مناسب اجاره کنید.

اجاره لامبورگینی در تهران

اگر جزو افرادی هستید که رانندگی با لامبورگینی برای شما به یک رویا تبدیل ‌شده، نگران نباشید. شما می‌توانید با اجاره لامبورگینی در کیش رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید. در سال ۱۳۹۵ بود که اولین لامبورگینی اوراکان به خاک ایران وارد و با پلاک منطقه آزاد کیش به صورت دائمی در خاک ایران ماندگار شد.
مدل های مشابه این خودرو به دلیل ممنوعیت های فراوان ورود خودروهای لوکس و قدرتمند پس از سال ۹۵ توانایی ورود به کشور را حتی به صورت گذر موقت نداشتند.

 

 قیمت لامبورگینی در ایران

کرایه این اتومبیل از روزی ۱۲ میلیون تومان تا روزی ۲۰ میلیون تومان با توجه به ارزش واقعی خودرو به قیمت روز ارز قیمت گذاری می شود. البته اکنون با توجه به نرخ تورم ارزی در کشور، این قیمت چند برابر خواهد بود. طبق اطلاعات به دست آمده از مالک این خودرو برای کرایه این اتومبیل باید مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان را به حساب موسسه جهت ضمانت واریز نمایید و یا در صورت سپردن چک مبلغ آن باید معادل قیمت خود اتومبیل یعنی معادل یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان در سال ۹۶ باشد.

مقررات اجاره خودرو

مراحل اجاره لامبورگینی در سایر شهر های ایران به شرح زیر می باشد:

  • تماس با شماره شرکت 
  • اعلام تاریخ و تعداد روز اجاره ماشین
  • استعلام قیمت 
  • ارسال پیش فاکتور در صورت تایید شما
  • ارائه مدارک لازم برای اجاره خودرو لامبورگيني در کیش و پرداخت ودیعه 
  • تحویل خودروی مورد نظر در زمان و مکان درخواستی و امضای  قرارداد طرفین 

قواعد زیر در خصوص کرایه ماشین های لامبورگینی وجود دارد:

خودرو به صورت کارواش شده و وضعیت ظاهری کاملا مناسب تحویل می شود. میزان بنزین موجود در باک خودرو مشخص می شود و به همان میزان دریافت خواهد شد. تمام خودروها فول ایربگ و از لحاظ فنی کاملا چک شده اند. تحویل و دریافت ماشین در کیش به انتخاب شما در دفتر رنت کار ، فرودگاه، محل اقامت یا هر مکان که مایل باشید انجام می شود. مدارک مورد نیاز برای اجاره به شرح زیر است:

  •  کپی کارت شناسایی
  •  گواهی نامه  رانندگی
  • 3 تا 5 میلیون ودیعه نقدی
  •  چک به مبلغ خودرو

قیمت اجاره ماشین در کیش

جمع بندی

لامبورگینی یکی از ماشین های لوکسی است که شاید بسیاری از افراد ایرانی آرزوی سوار شدن آن را داشته باشند. این ماشین بسیار در ایران کمیاب بوده و با قیمت نجومی در بازار فروش می رود. به همین خاطر بسیاری از مجموعه های اجاره خودرو، این ماشین را با قیمت ارزان تر اما زمان محدود تر در اختیار شما قرار می دهند. برای دریافت این ماشین نیاز به ارائه کپی کارت شناسایی، گواهی نامه رانندگی، ودیعه نقدی بین 3 تا 5 میلیون تومان و یک چک به قیمت روز ماشین می باشد. قوانین متعددی در خصوص اجاره این ماشین وجود دارد که بهتر است قبل از پرداخت هزینه از آن ها مطلع شوید تا بعدا دچار مشکل نشوید. همچنین پیشنهاد می شود که از مراکز معتبر اجاره خودرو، لامبورگینی کرایه کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب