کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

آینه بغل

545 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 27 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آینه بغل در قسمت کناری راننده قرار دارد، تا راننده بتواند پشت و کناره های ماشین را رویت کند. این آینه ها در همه اتومبیل ها وجود دارند و یکی از مواردی است، که برای رانندگی لازم است و از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است. راننده بدون وجود این آینه ها، خیلی سخت می توانند رانندگی کنند و اگر آن ها نباشند آمار تصادف بالا می رود؛ زیرا شما اگر نتوانید پشت ماشین وکناره های ماشین را ببینید، هنگام دور زدن به مشکل می خورید و ممکن است ماشینی که از عقب به شما نزدیک می شود، را نبینید و تصادف کنید. به این خاطر است که می گوییم آینه بغل اهمیت زیادی دارد.درضمن برای استعلام قیمت لوازم یدکی خودرو می توانید به صورت حضوری به یکی از نمایندگی لوازم یدکی خودرو مراجعه کنید یا از فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی به صورت آنلاین قیمت محصولات را مشاهده کنید.

آینه بغل

آینه بغل ریو

همانطور که گفتیم آینه بغل یک خودرو، مهم ترین عامل برای تسلط رانندگان به اطراف خود به حساب می آید. یکی از مسائلی که در آموزش های رانندگی زیاد تاکید می شود، مشاهده مکرر آینه بغل ماشین است. اینه بغل، یک مورد ایمنی به حساب می آید؛ که با رعایت نکردن و توجه نداشتن به این آینه ها، ممکن است برای شما اتفاقات ناگواری رخ بدهد. ریو که یک ماشین محبوب به حساب می آید، از اینه بغل های زیبا در طراحی خود استفاده کرده است. اینه بغل های ریو خم میشوند و این میتواند به شما کمک کند، که هنگام پارک اینه بغل های خود را جم کنید تا با ماشین بغلی برخورد نکند.

قیمت آینه بغل ال 90 برقی

ال 90، یکی از ماشین های ایران خودرو است که از قابلیت های زیادی بهره میبرد. ال 90، از نظر داخلی جزو بهترین ماشین های ایرانی به حساب می آید. اینه بغل این ماشین به صورت برقی می باشد، که این خود یکی از مزیت های ماشین ال 90 به حساب می آید. شیشه اینه بغل این ماشین بسیار با کیفیت است و هیچ گونه خطایی ندارد. این آینه ها، سوکت فیت دارند و قاب آن ها از استحکام بالایی برخوردار است. یکی از مزیت های مهم اینه بغل ال 90 این است، که اینه بغل این ماشین دارای گرم کن است و تنظیم آن به صورت برقی می باشد. 

آینه بغل پژو

آینه بغل پژو

پژو، جزو آن دسته از ماشین هایی است که مدل های زیادی را در کشور ما دارد. معمولا ماشین های پژو، همگی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و تمامی مدل های جدید این ماشین دارای اینه بغل، با تنظیم برقی می باشد. بیشتر آینه ها در این خودرو ها، راهنما دار و آینه های دوربین و سنسور دار هستند؛ که همین امر محبوبیت خودرو پژو را، در سراسر کشور بالا برده است. همانگونه که متوجه شدید اینه بغل یکی از مهمترین قطعات ماشین به حساب می آید؛ و اینه بغل خودرو های پژو، جزو بهترین آینه ها به حساب می آید. در برخی از انواع پژو، اینه بغل بعد از پارک و خاموش شدن ماشین به صورت خودکار جمع می شود.

آینه بغل 206

آینه بغل 206 هم مانند، تمامی خودرو های دیگر به یک شکل عمل می کند. البته تفاوتش این است که در برخی از خودرو ها این آینه ها به صورت تنظیم برقی هستند؛ ولی خودرو 206، از این مزیت محروم است؛ اما جنس اینه بغل 206 فوق العاده است. 206 یکی از خودرو هایی است، که با اینکه خیلی وقت است که از تولید آن می گذرد، اما هنوز هم طرفدار بسیار زیادی دارد و یک ماشین جوان پسند به حساب می آید. در مورد اینه بغل خودرو های پژو توضیح دادیم؛ اینه 206 هم تفاوت زیادی با مدل های دیگرش ندارد.

آینه بغل 206

آینه بغل سمند

سمند یک ماشین ساخت ایران است، که طرفداران زیادی را در هر سنی دارد. سمند نسبت به بقیه ماشین های ایرانی، از نظر کیفیت امتیاز بالا تری دارد. در ارتباط با اینه بغل برقی، توضیحاتی دادیم که اینه بغل برقی آینه ای است، که می توان از داخل خودرو آن را تنظیم کرد و دیگر نیازی نیست برای تنظیم آینه، ماشین را کنار بزنیم و آینه را تنظیم کنیم؛ البته این که میگویم ماشین را کنار بزنیم، برای رعایت ایمنی شما است؛ که دچار مشکل نشوید. در خودرو های سمند انواع جدید آن، آینه ها به صورت تنظیم برقی است و این موضوع می تواند به رانندگان کمک بسیاری کند.

آینه بغل سمند

 

آینه بغل mvm

خودرو ام وی ام هم یکی دیگر از ماشین هایی است، که در ایران محبوبیت فراوانی دارد. اگر بخواهیم در ارتباط با اینه بغل ام وی ام صحبت کنیم، اینه بغل این مدل ماشین ها هم همانند ماشین های آپشن دار جدید دیگر، به صورت برقی است و نگرانی افراد برای تنظیم آینه را ازبین می برد.همچنین برای مشاهده لیست لوازم یدکی خودرو می توانید به صورت اینترنتی از قیمت لوازم یدکی مطلع شده و لوازم خودرو خود را سفارش دهید.

قیمت آینه بغل اسکانیا

آینه بغل ماشین های سنگین، بیشتر از هر چیزی برای رانندگان ماشین سنگین اهمیت دارد. یکی از برند های معروف ماشین سنگین، اسکانیا است. این برند، ماشین های سنگین خیلی خوبی را روانه بازار کرده است. آینه اسکانیا بسیار با کیفیت است و به رانندگان این ماشین کمک میکند، تا بتوانند اطراف خود را رویت کنند. قیمت اینه بغل اسکانیا، باتوجه به جنس این آینه متفاوت است و نمیتوان یک قیمت پایه برای آن تعیین کرد.

قیمت آینه بغل اسکانیا
 

جمع بندی

در بالا راجع به قیمت آینه ها توضیحاتی را بیان کردیم؛ این موضوع که نمی توان قیمت پایه ای برای آینه ماشین تعیین کرد، در مورد قیمت آینه بغل 206 و قیمت آینه بغل پژو هم صدق می کند. شما می توانید آینه بغل ماشینتان را از بهترین مراکز فروش آینه بغل، تهیه کنید و سعی کنید این محصولات را از شرکت های معتبر در این زمینه، خریداری کنید؛ به دلیل اینکه افراد سود جو در این زمینه زیاد هستند.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب