کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

آیفون تصویری تک نما

364 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 25 فروردین,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شاید در سل های نه چندان دور هنگامی که درب خانه ها زده می شد، افراد درون خانه منتظر بودند که چه کسی برای باز کردن درب خانه خواهد رفت؛ آن هم در خانه اهی قدیمی که دارای حیاط های بزرگی بودند و فاصله داخل خانه تا درب حیاط هم زیاد بود. البته به طور معمول باز کردن دررب خانه ها یا به عهده بچه ها و افراد سن پایین درون خانه بود یا خانم ها این کار را انجام می دادند. اما با گذشت زمان و استفاده از تکنولوژی منجر به روی کار آمدن آیفون ها شد که دیگر نیاز به رفتن جلوی درب خانه برای باز کردن در وجود نداشت. آیفون ها خود به سرعت دچار تغییر و پیشرفت شدند و آیفون های تصویری به وجود آمدند. آیفون تصویری تک نما امروزه یکی از برند های خوب تولید آیفون می باشد.اگر قصد خرید دوربین مداربسته دارید می توانید از طریق وب سایت های تخصصی فروش دوربین مداربسته معتبر قیمت دوربین مداربسته را مشاهده کنید و انواع دوربین با قابلیت ها و برند های مختلف مانند: دوربین مداربسته لامپی ، دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین مخفی کوچک ، دوربین تحت شبکه ، و...  خرید خود را انجام دهید همچنین برخی دیگر از وب سایت ها خدمات نصب دوربین مداربسته را انجام میدهند و می توانید کار نصب دوربین های خود را به این وب سایت ها بسپارید.

آیفون تصویری تک نما

با استفاده از آیفون های تصویری دیگر این نگرانی وجود نداشت که بخواهیم بدانیم چه کسی پشت درب خانه است یا در برخی مواقع احساس نگرانی از متوجه نشدن صدای افراد پشت درب خانه را داشته باشیم. با استفاده از این آیفون ها افراد داخل خانه به راحتی می توانند فرد پشت در خانه را مشاهده نموده و سپس جهت باز کردن درب اقدام نمایند. اکنون برند های زیادی کار تولید آیفون های تصویری را انجام می دهند که می توان آیفون تصویری تک نما را به عنوان یکی از بهترین و مناسب ترین آیفون های موجود در بازار کشور ما نام برد. آیفون های تولیدی توسط ین برند در طرح های متنوعی تولید می شوند که از کیفیت بالایی هم برخوردارند.

کد های آیفون تصویری تک نما

آیفون های تصویری که توسط شرکت تک نما تولید می شوند علاوه بر این که محصولات مناسب و با کیفیت هستند، از یک لحاظ دیگر هم با سایر آیفون های تصویری که در داخل کشور تولید می شوند، متفاوت هستند. وجه تفاوت هم کد های آیفون تصویری تک نما است که باعث شده است این آیفون ها نسبت به آیفون های معمولی نیاز به سیم کم تری برای سیم کشی داشته باشند و از این نظر بهینه و کم مصرف هستند. آیفون های تصویری تک نما بر خلاف بیش تر آیفون های تصویری دیگر که از سیست چهار سیمه در آن ها استفاده می شود، از سیستم هفت سیمه استفاده می کنند و همین امر هم باعث شده است که افراد نیاز به مصرف سیم کم تی داشته باشند.

کد های آیفون تصویری تک نما

زمانی که ما آیفون تصویری تک نما را در خانه یا ساختمان خود نصب می کنیم، هنگام راه اندازی مانیتور، سوالاتی از ما می پرسد که همان کد های آیفون تصویری تک نما هستند. در واقع این آیفون ها از طریق همین کد ها تفاوت واحد های مختلف را متوجه شده و دیگر نیاز به سیم کشی مجزای هر یک وجود ندارد. زمانی که می خواهیم مانیتور آیفون تصویری تک نما را روشن کنیم، در ابتدا نوع طبقات ساختمان را از ما سوال می کند که ببیند آیا در این ساختمان در هر طبقه یک واحد است یا بیش تر که در صورت بیش تر بودن باید تعداد واحد ها را بگوییم. سپس باید شماره واحد های مشترک و غیر مشترک وارد شود که این ها همان کد های آیفون تصویری تک نما هستند.

آیفون تصویری تک نما مدل vdp 256

همان طور که گفتیم، برند تک نما کار تولید آیفون های تصویری را در مدل های بسیار متنوع و گوناگونی انجام می دهد که افراد می توانند با توجه به سلیقه و نوع خانه و ساختمان خود، هر کدام از آن ها را که دوست داشته باشمد، انتخاب نمایند. یکی از بهترین نمونه ها و مدل های آیفون تصویری که شرکت تک نما تولید می کند و با استقبال خوبی هم مواجه شده است، آیفون تصویری تک نما مدل vdp 256 می باشد. این آیفون ها مانند سایر مدل های آیفون تک نما از کیفیت و جنس خوبی برخوردار هستند و افراد می توانند با اطمینان آن ها را برای دراز مدت خریداری نمایند.

آیفون تصویری تک نما مدل vdp 256

آیفون تصویری تک نما مدل vdp 256 دارای صفحه نمایشی حدود سه اینچ و نیم می باشد که برای آیفون های تصویری کاملا مناسب و در سطح استاندارد است. صفحه نمایش این نوع آیفون ها هم چنین از ویژگی نمایش رنگی برخوردار هستند و تصویر را واضح و با رنگ های خودش نمایش می دهند. خاصیت مهم دیگری که این آیفون ها دارند این است که می توان آن ها را به دوربین های مدار بسته هم متصل نمود و از این طریق به مشاهده تصاویری کع از این دوربین ها ضبط می شوند، پرداخت. هم چنین وجود ضمانت و گارانتی معتبر یکی دیگر از ویژگی های مناسب این آیفون هاست.اگر قصد خرید دوربین مداربسته دارید می توانید از طریق وب سایت های تخصصی فروش دوربین مداربسته معتبر قیمت دوربین مداربسته را مشاهده کنید و انواع دوربین با قابلیت ها و برند های مختلف مانند: دوربین مداربسته داهوا ، دوربین مداربسته بیسیم ، دوربین مخفی کوچک ، دوربین تحت شبکه ، دوربین مداربسته هایلوک و...  خرید خود را انجام دهید همچنین برخی دیگر از وب سایت ها خدمات نصب دوربین مداربسته را انجام میدهند و می توانید کار نصب دوربین های خود را به این وب سایت ها بسپارید.

جمع بندی

با روی کارآمدن در باز کن های برقی، دیگر نیاز به دقت و آمد برای باز کردن درب خانه ها و ساختمان ها از بین رفت و افراد می توانستند به راحتی در خانه و با استفاده از کلید آیفون، اقدام به باز کردن درب خانه نمایند. کم کم و با پیشرفت تکنولوژی، ویژگی های دیگری هم به این آیفون ها افزوده شد که از مهمترین آن ها امکان مشاهده افراد پشت درب خانه بود. این نوع آیفون ها که با نام آیفون تصویری شناخته می شوند، کار افراد برای شناسایی و باز کردن درب را بسیار آسان کردند. امروزه تعداد زیادی از برند های مختلف در داخل کشور ما کار تولید آیفون های تصویری را انجام می دهند؛ آیفون تصویری تک نما هم یکی از این شرکت هاست که تولید انواع مختلف آیفون های تصویری را بر عهده دارد.

 

 

 

 

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب