کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

آگهی فروش زمین

406 بازدید
درج شده در روز شنبه, 23 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آگهی خرید و فروش ملک و زمین در گذشته تنها در مجلات و روزنامه ها قابل درج بود اما امروزه این آگهی ها را می توان در سایت های معتبر که مربوط به املاکی ها هستند نیز یافت. در آگهی زمین اطلاعاتی مانند مقدار هکتار، شرایط زمین، نام مالک و مکان آن قید می شود. اگر به دنبال بهترین سایت خرید فروش املاک در تهران یا شهرستان ها هستید، نیازیتو می تواند پل ارتباطی شما و املاک معتبر باشد. در این متن در مورد شرایط آگهی زمین، املاک تهران و آگهی املاک فروش آپارتمان مطالبی ذکر خواهد شد.

آگهی فروش زمین

ویژگی های بهترین سایت فروش ملک چیست؟

بهترین سایت های فروش ملک معمولا تنها یک سایت نیستند و دفتری برای مراجعه حضوری دارند. تعداد زمین ها و املاک آن ها برای فروش بسیار و از هر لحاظ متنوع است. تمام مشخصات زمین یا ملک را کاملا بدون هیچ نقصی در سایت ذکر می کنند تا شما بتوانید به راحتی با فیلتر کردن مشخصات، به آن موردی که مدنظرتان است نزدیک تر شوید. راهنمایان خوبی برای خریداران مختلف بوده و با توجه به نیاز مشتری موارد مناسبی را پیشنهاد می دهند. قیمت را به نفع هر دو طرف معامله کم کرده و در واقع رایزنی مناسبی انجام می دهند تا نه سیخ بسوزد نه کباب. اگر به دنبال بهترین ها هستید، در نیازی تو به دنبال آن ها بگردید.

ثبت آگهی زمین چه شرایطی دارد؟

ثبت آگهی خرید و فروش زمین و ملک در بعضی سایت ها رایگان است. تنها کافی است که شما مشخصات ملک خود را ثبت کنید. به این ترتیب، اگر کسی به دنبال خرید یا اجاره ملک یا زمین باشد، می تواند به راحتی آگهی زمین شما را دیده و با شما تماس بگیرد. شما در این سایت ها باید نوع آگهی خود را مشخص کنید گزینه هایی وجود دارد مبنی بر این که نوع آگهی شما قرار است از چه نوعی باشد که البته از دو نوع فروشی و اجاره ای خارج نیست. سپس نوع کاربری و نوع ملک را باید مشخص کنید. گزینه های نوع کاربری به قرار زیر است:

 • مسکونی
 • اداری
 • موقعیت اداری
 • تجاری
 • صنعتی

گزینه های مربوط به نوع ملک نیز به شرح زیر است:

 • جهت ملک (شمالی، جنوبی، غربی و شرقی)
 • متراژ
 • طول بر
 • امکانات (گاز، آب، برق و تلفن)
 • مشاعات

در آخر نیز قیمت را باید درج کنید. قیمت معمولا یا به صورت کلی و یا به صورت هر متر مربع در آگهی ذکر می شود. اگر توضیحاتی برای آگهی لازم است، حتما آن را در قسمت توضیحات بنویسید. این کار به پیدا شدن مشتریان واقعی و فروش زودتر می انجامد.

آگهی املاک تهران و آگهی املاک فروش آپارتمان به صورت آنلاین

اطلاعات مالک در آگهی زمین یا ساختمان شامل چه مواردی می شود؟

اطلاعات مالک برای بالا رفتن سطح امنیت اهمیت بسیاری دارد. اگر آگهی زمین دارای اطلاعات کاملی از فروشنده باشد، میزان اعتماد مشتری بیشتر می شود. این اطلاعات به شرح زیر است:

 • نام کامل
 • شماره تماس
 • شماره تماس دوم
 • تعیین مالک سکونت دار

مرحله بعد، تعیین موقعیت ملک است. شما باد در آگهی زمین یا ملک موقعیت آن را به درستی اعلام کنید. خریدار قبل از مراجعه به شما لازم است بداند که ملک یا زمین در کدام محدوده از شهر است. آدرس کامل، پلاک و واحد آگهی های مسکونی نیز در این نوع آگهی ها ثبت می شوند.

آگهی املاک تهران و آگهی املاک فروش آپارتمان به صورت آنلاین

آیا به دنبال آگهی خرید و فروش ملک و زمین در تهران  هستید، خوشبختانه امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی شما می توانید با کمک سایت های معتبری چون نیازیتو به انواع آگهی املاک تهران دسترسی داشته باشید. دیگر لازم نیست مانند گذشته تمام املاک موجود در خیابان های اطراف را گشته و به تک تک آن ها بسپارید که برایتان خانه یا زمینی مناسب پیدا کنند. سامانه های خرید و فروش ملک به صورت آنلاین می توانند با توجه به نیاز و شرایط شما بهترین املاک یا زمین یا حتی آگهی های بازسازی و تعمیرات ویلا ، و خانه را برایتان پیدا کنند.

در هنگام مشاهده آگهی زمین یا املاک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

برخی از افراد بعد از مشاهده آگهی املاک فروش آپارتمان یا زمین بدون اینکه در مورد آن تحقیق کنند، صرفا به دلیل قیمت بسیار پایینی که فروشنده درج کرده است به سراغ خرید یا اجاره ملک می روند. اما آیا می دانستید که همین افراد اغلب چقدر به دلیل نبود آگاهی های لازم قبل از خرید ملک، دچار دردسر می شوند؟ در حال حاضر، بیشترین میزان کلاهبرداری ها متعلق به فروش زمین است؛ چرا که تعداد خرید و فروش غیر اصولی کم نیست. اگر دوست ندارید هنگام خرید زمین یا ملک کلاه سرتان برود، موارد زیر را قبل از امضای قرارداد حتما بررسی کنید.

 • وجود سند منگوله دار معتبر و رسمی (یادتان باشد که قولنامه سند رسمی نیست)
 • استعلام از دفترخانه های معتبر جهت قانونی بودن خرید و فروش آن ملک یا زمین
 • استعلام از وزارت راه برای اطمینان از قرار نداشتن زمین در حریم جاده، دریا، رودخانه و مرتع
 • استعلام از مراکز ذیصلاح جهت نبودن هرگونه ممنوعیت خرید و فروش و سایر موارد قضایی دیگر مانند وقف نبودن ملک
 • کسب اطمینان از اینکه آن خانه یا زمین در محدوده پروژه جاده سازی یا مترو سازی نیست.

در هنگام مشاهده آگهی زمین یا املاک به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

جمع بندی

اگر قصد خرید یا فروش زمین یا ملکی  یا خرید زمین کشاورزی را دارید، با کمک سامانه های آنلاین خرید و فروش زمین و ملک می توانید مشخصات ملک یا زمین مورد نظرتان را وارد کرده و بهترین گزینه های ممکن را در این سامانه ا پیدا کنید. اما یادتان باشد که تنها به اطلاعات داده شده در این سایت ها اکتفا نکرده و قبل از هرگونه معامله ای موارد مهمی مانند استعلام از قانونی بودن خرید و فروش آن ملک، واقع نشدن در حریم رودخانه، دریا، جاده یا مرتع، معتبر بودن اسناد و مدارک و سایر موارد قانونی را به کمک یک وکیل یا بنگاهدار پیگیری کنید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب