کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

آموزش نصب پرده پانچی

22 بازدید
درج شده در روز یکشنبه, 14 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

پرده پانچی سنتی برای فضاهایی که به صورت سنتی و قدیمی دکوراسیون شده اند مناسب است. در مدل پرده پانچی راه راه، پارچه پرده طرحی راه راه دارد و برای فضاهایی با سقف کوتاه مناسب است. در مدل پرده طرح پانچ دار، پارچه ای با طرح گل داشته و حس و حال طبیعت و آرامش بخشی به محیط می‌دهد. پرده پانچی داماسک نیز دارای طراحی برگ و گل های فانتزی است و هارمونی آن ها با مبل های سلطنتی فضایی لوکس و لاکچری را با خود به همراه دارد. پرده های پانچی ساده پرده هایی بدون طرح هستند که به میله پرده پانچ آویزان شده و برای فضاهای مینمال مناسب است.

مزایای استفاده از پرده پانچی

نصب و انتخاب پرده پانچی علاوه بر زیبایی و تنظیم نور خانه مزایای دیگری دارد. طراحی ساده و به روز بودن این مدل، هزینه مقرون به صرفه، منعطف بودن در طرح و رنگ برای انواع دکوراسیون، دوخت بسیار ساده، مناسب برای سبک های مختلف مثل مدرن و فانتزی و..، قابلیت تهیه از جنس های مختلف حریر و کتان و..، سبک و قابل حمل بودن، نصب آسان، جابجایی راحت پرده توسط حلقه های استفاده شده در آن از جمله ویژگی های این نوع پرده ساده و زیبا به شمار می‌آید. علاوه بر مواردی که به آن اشاره شد، شستشوی ساده پرده پانچی به علت سادگی این مدل و تنوع بسیار بالای طرح ها و حلقه های آن سبب برتری این نوع پرده بر سایر مدل های پرده شده است.

نکات مهم در آموزش نصب پرده پانچی

پرده پانچی در دکوراسیون مدرن بسیار کاربردی بوده زیرا اصل مهم در دکوراسیون مدرن زیبایی و سادگی است. گفتنی است پرده پانچی در دکوراسیون کلاسیک نیز به کار می‌رود. در دکوراسیون کلاسیک معمولا از مدل های پرده والان دار استفاده می‌شود. در صورت استفاده از پرده های پانچی قسمت پانچ شده پرده در قسمت زیرین گچبری سقف قرار گرفته یا توسط والان پوشش داده می‌شود.

آموزش نصب پرده پانچی و مراحل آن

آموزش نصب پرده پانچی دارای مراحل ساده ای است که یادگیری و انجام نصب این نوع پرده به سهولت انجام می‌گیرد. این مراحل عبارتند از:

  1. علامت گذاری محل نصب چوب پرده: برای این کار ابتدا به وسیله متر فلزی حدود 10 سانتی متر بالاتر از پنجره را علامت گذاری شود. اینکار برای هر دو طرف پنجره باید انجام شده و به دقت و کاملا صاف انجام شود.
  2. سوراخ کردن محل نصب میل پرده: نقاط علامت گذاری شده در مرحله قبل باید با دقت و ایمنی کامل توسط دریل سوراخ شوند. برای این کار باید از مته و پیچ و رول پلاک مناسب استفاده شود.
  3. نصب پایه ها به دیوار: در صورت نصب پایه ها به دیوار باید از استحکام آن ها در حالت نصب به دیوار توسط پیچ و رول پلاک اطمینان حاصل کرد.
  4. قرارگرفتن پرده پانچی در میل پرده: در این مرحله از آموزش نصب پرده پانچی، میل پرده از سوراخ های پانچی رد شده و در پرده قرار می‌گیرد و سپس قپه های پرده در دو انتهای آن نصب می‌شوند.
  5. نصب و قرار گیری پرده پانچی: در مرحله آخر از آموزش نصب پرده پانچی، پرده و میل پرده در پایه ها قرار می‌گیرند و پرده نصب می‌شود.

برای نصب پرده پانچی باید به لوازمی از جمله ریل پانچ، قپه، پایه و تجهیزاتی همچون دریل، پیچ و رول پلاک، پیچ گوشتی و متر و مداد برای علامت گذاری مجهز بود.

مزایای استفاده از پرده پانچی

نکات مهم در آموزش نصب پرده پانچی

نکته مهمی که در آموزش نصب پرده پانچی باید به آن اشاره شود، متراژ مورد نیاز و مناسب برای نصب پرده پانچی است. علاوه بر این می‌توان برای نصب از مدل های مختلف چوپ پرده استفاده کرد. چوپ پرده های میله ای قابلیت نصب بر پایه های دیواری و سقفی دارند. حداقل اندازه مورد نیاز برای چوپ پرده های پانچی باید از طرفین عرض پنجره هرکدام حدودا 10 سانتی متر بلند تر باشد. ارتفاع مناسب برای نصب پرده پانچی از زیر سقف است که جلوه زیبایی به پرده و فضای داخلی می‌دهد. در صورت انتخاب پرده به صورت نیم قد، بهتر است پرده توسط پایه های دیواری نصب شود.

جمع بندی

پرده پانچی از جمله مدل های پرده است که سادگی و زیبایی آن فضای دل انگیزی به محیط داخلی منزل می‌دهد. این مدل پرده سبب شده که با اغلب مدل های دکوراسیون هماهنگ بوده و هارمونی جذابی با آن ها داشته باشد. در این مقاله به آموزش و نحوه نصب پرده پانچی پرداخته شد. نصب پرده پانچی به سهولت امکان پذیر است. علاوه بر این این نوع پرده نسبت به سایر پرده ها از هزینه مقرون به صرفه تری بر خوردار است.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر



انتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب