کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

آموزش نصب انواع دوش حمام

284 بازدید
درج شده در روز چهارشنبه, 03 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چنانچه محصول شما جا صابونی دارد، آن را نیز در جای مناسب پایین تر از پایه گوشی نصب نمایید. شیر جهت دهنده را در ته علم نصب کنید. علم دوش را در کنار دوش حمام نشانده و موقعیت مناسب جهت نصب را مشخص کرده و آنگاه محل قرارگیری شیر جهت دهنده و سر دوش را نشانه بزنید. پیچ ‌های آلن سر دوش بزرگ و شیر جهت دهنده را باز نموده و روی محل نشانه زده شده روی دیوار را دریل بزنید. رول پلاک را داخل دیوار گذاشته و پیچ ها را بر روی دیوار محکم کنید. شیلنگ کوتاه را به شیر دوش و ورودی جلویی جهت دهنده وصل نمایید و شیلنگ بلند را به ورودی عقب جهت دهنده و تلفنی دوش متصل کنید. بعد از نصب کامل شیر آب را باز نموده و از نبود چکه اطمینان حاصل کنید.

نصب و راه اندازی انواع دوش حمام

طریقه نصب دوش توکار

در مورد آموزش نصب انواع دوش حمام به دوش های توکار می رسیم که علاوه بر اینکه کار دوش های معمولی را خیلی خوب انجام می دهند، بلکه مصرف آب کمتر و ظاهر بسیار زیباتری هم دارند. با آموزش نصب انواع دوش حمام کار خود را راحت تر می کنید و سریع تر کار خود را انجام می دهید. روش نصب مغزی دوش توکار مانند نصب شیر توکار توالت می باشد. به این شکل که اگر قوس دارد، کمی با قلم و چکش دیوار را سوراخ کرده و مغزی را به دیوار بچسبانید و با پیچ به دیوار محکم کنید. آنگاه درپوش مغزی را باز نمایید. برای نصب دوش توکار اتصال صحیح مغزی مهم است. بدین منظور بایستی قسمت بلند شیر رو به بالا باشد.

دو مغزی برنجی یک دوم را کاملا تفلون نموده و در سمت راست و چپ مغزی دوش توکار پیوند دهید. ورودی آب سرد طرف راست و آب گرم طرف چپ خواهد بود. خروجی ها نیز دو تاست که یکی برای دوش و دیگری برای آبریز پایین دوش مورد استفاده قرار می گیرد. دو مغزی پلیمری نیز وجود دارند که باید یک طرف تفلون شده و یکی در زیر و دیگری بر روی مغزی دوش توکار نصب گردد. آنگاه دو عدد زانو پلیمری در طرف چپ و راست مغزی و به روی مغزی های برنجی متصل شود.

نصب و راه اندازی انواع دوش حمام

آنگاه لوله کشی انجام شده و لوله آب سرد به طرف راست، لوله آب گرم به طرف چپ، لوله یا المک دوش نیز بر روی مغزی و یک اتصال 40 سانتی متری در زیر مغزی متصل می شود. یک زانو به لوله 40 سانتی متری به طرف بیرون وصل نموده و داخل آن یک توپیچ رو پیچ برنجی متصل کرده و درپوش روی آن ببندید. درپوش محل نصب اهرم دوش را در جای خود مجدد متصل نمایید تا حین کاشی کاری صدمه نبیند. قسمت دوم دوش بایستی بر روی سقف کاذب قرار گیرد. از این رو المک تا بالای قسمت کاشی کاری ادامه پیدا کند و به وسیله درپوشی محافظت گردد. می بایست در بالای سقف کاذب میله ای قرار گیرد که به عنوان حافظ وزن المک دوش از آن بهره بگیرید و المک بر روی آن تعبیه شود. یک اتصال لوله ای به مقدار دلخواه که معمولا بین 50 تا 60 سانتی متر است به المک دوش متصل کنید. با اتصال یک زانویی، لوله ای به طرف پایین قرار گیرد.

آموزش نصب انواع دوش حمام

این لوله می بایست تا ارتفاع سقف کاذب و کمی پایین تر باشد تا ظاهر دوش زیباتر شود. سری دوش پس از نصب پولک سقفی دوش به المک دوش متصل شود. در بالای مغزی سری دوش یک پیچ تعبیه شده، آن را باز نموده و یک میله فنر دار در داخل سوراخ این پیچ قرار می گیرد. کارو کروم را تا ته در محل خود بسته و پولک را در جای خود محکم نمایید، اهرم دوش را جا گذاری کرده و به وسیله یک پیچ آلن اهرم را در جای خود سفت کنید. درپوش لاکی در پایین شیر اهرمی دوش را باز نموده و مغزی شیر آبریز را با نوار تفلون در محل آن متصل کرده و شیر را داخل آن قرار دهید و به وسیله پیچ های آلن سفت کنید. بست محافظ شیلنگ متحرک دوش را نصب نمایید. پایه محافظ را متناسب با نوع دوش به دیوار متصل کنید. سری دوش کوچک را به این شیلنگ متصل نموده و شیلنگ را به زیر شیر آبریز حمام وصل کنید و در محل خود قرار دهید. دیدید که آموزش نصب انواع دوش حمام خیلی راحت بود.

جمع بندی

آموزش نصب انواع دوش حمام باعث می شود تا شما بتوانید با کمی مهارت دوش حمام را نصب کنید، نصب دوش حمام یکی از کارهایی است که برای هر خانه ای ضروری می باشد. شما با آموزش نصب انواع دوش حمام در مدت کمی قادرخواهید بود، هر نوع دوشی را نصب کنید. آموزش نصب انواع دوش حمام را ببینید که یادگیری آن آسان بوده و کافی است کمی دست به آچار باشید.

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب