کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

آزمایش کیفیت ایزوگام

26 بازدید
درج شده در روز دوشنبه, 29 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

آزمایش کیفیت در مقابل حرارت

آزمایش کیفیت ایزوگام در مقابل حرارت و گرما از جمله آزمایش‌هایی است که صددرصد شما باید به آن توجه بسیار ویژه داشته باشید و که از دستگاه آون برای این آزمایش استفاده کنید. عایق رطوبتی را با اندازه ۱۰ در ۱۰ در مدت زمان ۲ ساعت و دمای ۱۲۰۰ درجه در دستگاه آون قرار می‌دهند تا بتوانند در مقابل حرارت و گرما کیفیت اصلی ایزوگام را مورد بررسی قرار دهند. چنانچه در این آزمایش ایزوگام نرم و یا قیر چکه کند، ایزوگام در الیاف تیشو خود از ناخالصی رنج می‌برد و به همین علت شما باید این ایزوگام را با توجه به این آزمایش مورد بررسی قرار دهید.به این نکته توجه داشته باشید که ایزوگام در مقابل حرارت چنانچه با مشکل روبرو شود شما عملا از یک ایزوگام بی‌کیفیت استفاده می‌کنید که نمی‌تواند بازدهی خوبی داشته باشد و حفاظت از مکان مورد نظر در مقابل اشعه uv یک امر کاملا بی‌اهمیت با استفاده از این نوع ایزوگام شناخته می‌شود.

آزمایش کیفیت ایزوگام

آزمایش کیفیت در برابر یخ ‌زدگی

اما آزمایش کیفیت ایزوگام در مقابل یخ زدگی که امروزه افراد به انجام این آزمایش توجه بسیار زیادی نشان می‌دهند به گونه‌ای است که شما با استفاده از دستگاه خمش می‌توانید ایزوگام 10در10 خود را در دمای منفی ۱۵ درجه مورد بررسی قرار می‌دهید. بعد از دو ساعت شما باید میله دستگاه خمش را به سمت پایین بکشید و چنانچه ایزئگام مورد نظر شما دچار شکستگی و یا حتی ترک شود عملا کیفیت ایزگام مورد تردید باید قرار بگیرید.

آزمایش کیفیت در مقابل کشش

آزمایش کیفیت ایزوگام در مقابل انواع کشش یکی‌دیگر از آزمایش‌های کلیدی برای سلامت و کیفیت ایزوگام محسوب می‌شود که شما می‌توانید از دستگاه کشش ۲۰۰ کیلوگرمی برای آزمایش کیفیت ایزوگام در مقابل کشش استفاده کنید. دستگاه کشش که از دو فک تشکیل شده است با دو لایه پلی استر و تیشو شده در ابعاد ۳۰ در ۳۰ بین فک قرار می‌گیرد که بالای دستگاه ثابت نبوده به سمت بالا است، اما فک پایین یک حالت ثابت دارد و اگر ایزوگام مورد نظر ایزوگامی با کیفیت و استاندارد بالا باشد، الیافت تیشو نباید دچار پارگی شود ولی در هر صورت آزمایش کیفیت را شما باید از افراد مطمئن و با سابقه در اینکار بخواهید؛ چرا که احتمال خطا زمانی که به صورت سرخود به انجام این کار می‌پردازید بسیار زیاد است.

قیمت ایزوگام

اهمیت آزمایش‌های کیفیت ایزوگام

اهمیت آزمایش کیفیت ایزوگام به این دلیل است که عایق‌های رطوبتی وابسته به کاربرد بسیار بالایی که دارند بتوانند یک سازه عالی و کارآمد به حساب آیند. امروزه بسیاری از سرویس‌های بهداشتی، پشت بام، دیوار و استخرها به واسطه عایق می‌توانند در برابر بسیاری از آسیب‌ها و مشکلات استحکام و دوام خوبی را به وجود آورند و به همین دلیل است که استفاده از انواع ایزوگام با کیفیت و استاندارد بالا باعث می‌شود تا بتوانید در طولانی مدت به کیفیت و دوام ساختمان مطمئن باشید. انواع آزمایش‌هایی که صورت می‌گیرد باعث می‌شود تا خرید ایزوگام یک خرید مقرون به صرفه به حساب آید و این‌گونه افراد بدانند که نوع مواد اولیه چه اهمیتی در ساخت ایزوگام دارد.
شما در هنگام خرید یک ایزوگام با کیفیت باید به وزن، جنس و نگهداری ایزوگام توجه داشته باشید؛ چرا که اگر ایزوگام بوی گازوئیل صنعتی داشته باشد، احتمالا می‌تواند یک ایزوگام با کیفیت و با استاندارد بالا به حساب آید و مهم‌تر از همه اگر ذرات سیاه رنگ به دستان شما بچسبد، نباید جنس  ایزوگام مربوطه را یک یک جنس مرغوب در نظر بگیرید؛ چرا که مواد اولیه صددرصد بر روی ساختار و کیفیت ایزوگام تاثیر می‌گذارد و به همین دلیل شما باید قیمت بالاتری را برای خرید ایزوگام در نظر بگیرید. معمولا عمر مفید آن بین ۱۰ تا ۱۵ سال است که با ازمایش کیفیت ایزوگام عوامل مختلف ماننمورد بررسی قرار می‌گیرد. سعی کنید خرید یک ایزوگام با کیفیت را از یک سایت اینترنتی معتبر انجام دهید تا علاوه بر قیمت پایین‌تر از جنس اصل استفاده کنید.
 
جمع بندی
آزمایش کیفیت ایزوگام که ویژگی‌های خاصی را مورد ارزیابی قرار می‌دهد می‌تواند به دوام و استقامت ایزوگام در مقابل کشش،حرارت و یخزدگی توجه بسیار زیادی داشته باشد و حتی به کیفیت ایزوگام در برابر تابش نور خورشید و اشعه UV نیز باید توجه کنید. اصولا با توجه به آزمایش‌های صورت گرفته شما می‌توانید از محصولات با کیفیت با استاندارد بالا استفاده کنید و صددرصد استاندارد و کیفیت قابل قبول وابسته به ویژگی‌های خاصی که دارد می‌تواند به کنترل و کیفیت ایزوگام کمک کند و این چنین در طولانی مدت یک انتخاب مقرون به صرفه به حساب آید. امروزه همانگونه که گفته شد مکان‌های متفاوتی مانند انواع پارکینگ، استخر، نمای ساختمان، پشت بام، دیوار و بسیاری از مکان‌های دیگر هر کدام می‌تواند یک سازه عالی به حساب آید، اگر شما از عایق‌های با کیفیت بتوانید استفاده کنید.
 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب