کسب و کارهای مرتبط با این مطلب
آشنایی با خدمات نیازیتو
سئو چیست ؟!
نیازیتو قراره چیکار کنه ؟!
آگهی چند تا کسب و کار در نیازیتو ثبت شده است ؟!

نیازیتو هم اکنون 64 شغل را پوشش می دهد و البته لازم به ذکر است ما حدود 500 تا کسب و کار را شناسایی کردیم و برآنیم این تعداد را کامل تحت پوشش قرار دهیم .

آجر نما داخل منزل

358 بازدید
درج شده در روز شنبه, 23 اسفند,1399
0 دیدگاه کاربران
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

یکی از قدیمی ترین مواد و مصالح برای ساختن ساختمان ها آجر است. در مواردی مانند فضای داخلی منازل  و نیز نمای ساختمان از آن ها استفاده می شود. آجرها از طیف رنگ های مختلفی مانند قرمز و نارنجی بهره می گیرند. یکی اصلی ترین مزیت های آجر ها عمر بالای آن ها است. در حال حاضر مصالح بسیار کمی قابل جایگزینی با آجر ها را دارند. برای استفاده کردن از آن ها در نمای داخلی ساختمان ها و منازل مختلف، ایده های زیادی به ذهن بسیاری از افراد می رسد.اگر قصد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل یا محل خود را دارید می توانید از طریق وب سایت های طراحی دکوراسیون داخلی ، ایده و طرح دکوراسیون داخلی مد نظر خود را دریافت کنید و دکور داخلی منزل ، آشپزخانه و محل کار خود را به زیبایی هرچه تمام تر عوض کنید.

آجر نما داخل منزل

استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی منازل چه مزیت هایی دارد؟

استفاده از آجرهای مختلف فایده های مختلفی را برای ساکنین آن دارد. استفاده از آن ها فضایی بسیار گرم و صمیمی را ایجاد می کند. از آجرها با توجه به متراژ آن ها بهره گرفته می شود. باید از آجر های با ابعاد کوچک استفاده شود. استفاده از نمای آجر موجب تنوع زیاد در فضای نشیمن می گردد. آجری کردن آن ها موجب رنگ و بوی جدیدی به دکوراسیون داخلی خانه ها می شود. یکی دیگر از مزیت های مثبت آن ها تطابق آن ها با دکوراسیون های سنتی و مدرن است. در چیدمان آجری تنوع زیادی وجود دارد. همین تنوع موجب ترغیب بسیاری از افراد به استفاده از آن ها می شود.

استفاده از دیوار آجری در اتاق خواب

از آجرهای مختلف می توان در دکوراسیون داخلی اتاق های خواب نیز استفاده کرد. می توان از آن ها در پشت تخت خواب های مختلف نصب گردد. در واقع دیوار های آجری جایگزین با کاغذ دیواری می شود. نورپردازی دیوار آجری نیز موجب دادن فضایی گرم و دلنشین به اتاق خواب می گردد. می توان برای هماهنگی این آجرها با سایر وسایل دکوراسیون داخلی آن ها را رنگ کرد.

از آجر به عنوان کف پوش استفاده می شود؟

آجر های مختلف را به عنوان یک کف پوش در دکوراسیون داخلی منازل، ادارات، سازمان ها، باشگاه ها و غیره استفاده می شود. معمولا با توجه به رنگ و نوع فضای هر اتاق کف پوش آجری مناسبی انتخاب می گردد. برای فضا و رنگ های روشن باید از آجر های تیره رنگ مانند مشکی بهره گرفته شود. همچنین برای فضا و رنگ های تیره باید از آجر هایی با رنگ روشن استفاده گردد. امروزه کف پوش های آجری در دکوراسیون ورودی خانه ها کاربرد بسیاری دارند. می توان برای خرید و اجرای این نوع کف پوش ها از شرکت های طراحی داخلی کمک گرفته شود.

استفاده از آجر ها در سقف های خانه و شومینه ها به چه صورت است؟

در گالری ها و نیز فضاهای هنری مختلف از سقف های آجری استفاده می شود. در بازسازی خانه ها این پوشش به صورت اکسپوز به کار می رود. شومینه ها نیز یکی دیگر از موارد نمای آجری در آن ها است. شومینه ها در فصل های مختلف مانند بهار و تابستان به عنوان عنصر های تزیینی مورد استفاده قرار می گیرند. البته شومینه ها در فصل زمستان کاربردهای فراوانی دارند.

استفاده از آجر ها در سقف های خانه و شومینه ها به چه صورت است؟

استفاده از نمای آجری در آشپزخانه و راه پله ها

امروزه کاربرد نمای آجری در آشپزخانه ها بسیار متداول شده است. از فضای بین کابینت ها به عنوان نمای آجری استفاده می شود. کاشی های طرح آجری نیز برای نصب در آشپزخانه ها نیز وجود دارد. به دلیل جذب رطوبت بالا و مشکلات مختلف آجر از ان ها به جای آجر استفاده می گردد. با استفاده از آجرها می توان فضای نشیمن را از آشپزخانه های اپن جدا کرد. این سبک از طراحی بیشتر در خانه های ویلایی مختلف وجود دارد. استفاده از آجر در راه پله خانه ها نیز موجب جلب توجه زیاد می گردد. از آن ها به عنوان پوشش برای پله و پاخور پله نیز استفاده می شود. همچنین می توان دیواری منحصر به فرد در کنار پله ها ایجاد کرد.

از آجر در نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود؟

برخلاف تصور بسیاری از افراد آجرها در نمای بیرونی ساختمان کاربرد فراوانی دارند. از نماهای آجری مانند  لفتون، شیل، قزاقی، بهمنی و آجر نسوز در ساختمان های گوناگون استفاده می شود. آن ها در رنگ هایی مانند قهوه ای، نارنجی، قرمز و غیره به کار می روند. این آجرها در برابر هر نوع آب و هوایی تغییر شکل نمی دهند. همچنین آن ها از طول عمر بالایی برخوردار هستند.

استفاده از آجر نما در حمام و دستشویی مختلف منازل

به صورت معمول استفاده از آجرها در سرویس های بهداشتی متداول نیست. با این وجود بسیاری از افراد در این مکان ها استفاده های زیادی می کنند. از آجر های نسوز نما، آجرهای لعاب شده و آجرهای مقاوم در برابر رطوبت در حمام ها و دستشویی ها استفاده می شود. برای جلوگیری از رنگ رفتگی از رنگ های به عنوان عایق استفاده می گردد. رطوبت ها به مرور زمان بر روی آجر ها تاثیر منفی می گذارد.اگر قصد طراحی و اجرای دكوراسيون داخلی خانه باغ ، منزل یا محل خود را دارید می توانید از طریق وب سایت های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، طرح و ایده مد نظر خود را دریافت کنید و دکوراسیون داخلی آشپزخانه ، منزل ، محل کار و ... را به زیبایی هرچه تمام تر عوض کنید.

آجر دکوراتیو چه نوع آجری است؟

 باید برای نصب این آجر فضای مناسب آن را فراهم کنید. باید یک رنگ آنتیک برای آن انتخاب کرد. به صورت معمول انتخاب این رنگ بر اساس سبک دکوراسیون، میزان نور و همینطور سلیقه شخصی انجام می شود. دو رنگ قهوه ای و سفید از جمله پرطرفدارترین و نیز محبوب ترین آجرهای دکوراتیو است. در واقع آجرهای دکوراتیو یکی از متداول ترین آجرها در ساختمان ها محسوب می شود.

آجر دکوراتیو چه نوع آجری است؟

جمع بندی

آجرها یکی از قدیمی ترین مصالح و مواد ساختمانی هستند. آن ها مزیت های مثبتی برای ساکنین مختلف دارند. فضایی بسیار گرم و صمیمی برای افراد مختلف ایجاد می شود. آجر ها در حمام ها، شومینه ها، دستشویی، راه پله ها و آشپزخانه ها کاربردهای فراوانی دارند. برای فضاها و محیط های تیره رنگ باید از آجرهایی با رنگ های روشن استفاده شود. شومینه های در فصل های بهار و تابستان به عنوان عناصر تزیینی مورد استفاده قرار می گیرند. از آجرها به عنوان پاخور پله ها نیز بهره گرفته می شود. 

    

 

 

 

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظرانتخابگر پوسته

کسب و کارهای مرتبط با این مطلب